yükleniyor...

İnstagram Yine Yeni Özellik Getirdi!

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Instagram yeni bir özellik daha getirdi. İnstagram SuperZoom özelliği ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Detaylar haberimizde…

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan İnstagram kendi bünyesinde yenilikler yapmaya asla son vermiyor. Yeni bir özellik ile kullanıcıların gözüne girmeye çalışan fotoğraf paylaşım uygulaması İnstagram, geçtiğimiz günlerde duyurumuş olduğu özelliği SuperZoom ile foroğtaf ve videoyu aynı anda kullanmak isteyen kullanıcılarına farklı görüntüler yakalama imkanı sunuyor. 

SnapChat’in ilk olarak başlatmış olduğu 24 saat içerisinde silinen anlık gönderileri kendi bünyesine ekledikten sonra kazanmış olduğu ivmelenme ile yenilikler getirmeye devam ediyor. Kademe kademe yakınlaştırma imkanı sağlayan ve arka planda ses eklemenize imkan sunan yeni uygulama ile birlikte artık hem sesli hemde zoom özellikli videolar çekebilirsiniz. 

Yeni özellik ise test aşamasındaki Stop Motion özelliği instagramın yeni getireceği bu özellikle birlikte artık videolarınızda milyonluk prodüksiyonlarda görmüş olduğunuz Stop Motion özelliğini kullanabileceksiniz. Çekmiş olduğunuz videoları anlık kareler halinde düzenleyerek onlardan GIF formatında çıktılar alabileceksiniz. Dünya üzerinde uzun yıllardır kullanılan ancak bu kadar aktif olmayan GIF özelliğinin ise Facebook’dan sonra Instagram’a gelmesi ile birlikte artık Twitter’ın sonunun yaklaştığını da söylemek mümkün.

İnstagram Yine Yeni Özellik Getirdi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İnstagram Yine Yeni Özellik Getirdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla