yükleniyor...

Instagram Toplu Fotoğraf Paylaşma Özelliği Geldi

Sosyal medya devlerinden Instagram’da güncellemelerin ardı arkası kesilmiyor. Instagram toplu fotoğraf ve video paylaşma özelliği geldi.

Instagram’ı gün içinde oldukça sık kullanan kullanıcılar için oldukça güzel haberler var. Instagram yeni güncellemeleriyle birlikte daha kapsamlı bir sosyal medya uygulaması olmaya devam ediyor. Son dönemlerde gelen bir çok güncelleme ile birlikte gelişen ve gelişmeye hız kesmeden devam eden platform şimdi ise toplu şekilde fotoğraf ve video paylaşımı özelliği sunuyor.

Instagram üzerinde bazı kişilerde bu güncelleme 3-4 gündür zaten kullanımdaydı. Ancak tüm kullanıcılar bu özelliği kullanamıyordu. Bugün itibariyle tüm kullanıcılara bu özellik sunuldu. Yeni özelliğin kullanılmaya başlanmasıyla birlikte 10 adet fotoğraf ya da video paylaşabilme imkanı olacak.

Paylaştığınız fotoğraflar ya da videolar sağa sola kaydırma hareketleriyle görüntülenebilir. Toplu şekilde fotoğraf ya da video paylaşımı yapacağınız zaman “Galeri” kısmında karşınıza çıkan “Birden Fazla Seç” seçeneği yardımıyla bu özelliği aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu yeni güncellemenin dünya çapında kullanılabilmesi için en az 1-2 hafta geçmesi gerekiyor. Bu yüzden henüz bu güncellemeye sahip olmayan kullanıcılar heyecan yapmasınlar.

Instagram Toplu Fotoğraf Paylaşma Özelliği Geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram Toplu Fotoğraf Paylaşma Özelliği Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla