SONRAKİ
Netflix’e yeni bir özellik geliyor Netflix’e yeni bir özellik geliyor
ÖNCEKİ
Youtube Türkiye ofisi açılıyor Youtube Türkiye ofisi açılıyor
4396
1628 0

Instagram Lite geliyor

Instagram Lite geliyor
Yazar: Furkan YURDAKUL

17 Aralık 2020

Instagram Lite adıyla artık Instagram daha küçük boyuta sahip olacak. Sosyal medya platformlarının en çok kullanılan uygulaması olan Instagram bugün farklı bir içerikle karşımıza çıkıyor.

Daha önce kullanılan ancak tekrar kullanıma sunulan Instagram Lite hakkında detaylar;

Bir süre önce de kullanılan bu uygulama kullanımdan kısa süre sonra kalmıştı ancak tekrar kullanımına başlanan Instagram’ın Lite versiyonu özellikle hafıza bakımından düşük telefonlara hitap ediyor. Sadece 2 MB yer kaplayan bu uygulama internet tasarrufu da sağlayarak daha fazla içerik görüntüleyebilmenize imkân kılıyor. Şimdilik Hindistan üzerinde kullanılan bu uygulamanın yakın zamanda tüm ülkelerde kullanıma sunulması beklenmekte. Uygulamanın sadece Android telefonlarda yer aldığını da belirtmek isteriz. Instagram’ın Lite versiyonu orijinal uygulamaya göre biraz farklılık göstermekte. Alışveriş ve IGTV özelliklerini barındırmayan bu uygulama diğer özelliklerin tamamına sahip şekilde karşımıza çıkıyor.

Bu haberimizde Instagram Lite uygulaması ile alakalı bazı bilgiler vermiş olduk. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Instagram Lite geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram Lite geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Instagram Lite geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL Hakkında:

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.