Instagram Layout Android Yayınlandı

  • 19 Mayıs 2015
  • 527 kez görüntülendi.
Instagram Layout Android Yayınlandı

Facebook’un geçtiğimiz yıllarda bünyesine katarak ileriye taşıdığı Instagram , iOS için bir güncelleme yayınlamıştı.Uygulamanın amacı yüklenen fotoğraflara kolaj seçeneği sunmak , onlara çeşitli efekt imkanı tanımaktı.

Bu uygulamanın android sürümü bugün itibarı ile yayınlandı.Layout uygulaması sayesinde insanlar fotoğraflarını birleştirme tekniği ile çeşitli objeler meydana getiriyor.Instagram’ın verilerine göre her 5 kişiden biri kolaj tekniğinden sürekli faydalanıyor.

layout-android-190515

Uygulama mağazalarında çeşitli fotoğraf düzenleme uygulamaları mevcut.Ancak Instagram bunun önüne geçerek kendi ızgara uygulamasını yayınladı ve kullanıcılarının işini oldukça kolaylaştırdı.Layout uygulamasının iOS platformundaki popülaritesi henüz bilinmiyor.

Layout uygulamasının yanı sıra Instagram , bugün Android kullanıcıları için “Structure” adını verdiği desen ve detaylandırma güncellemesini de yayınladı.İnsanlar artık fotoğraflarına çok deetaylı efektler verebilecek , onları farklı fotoğraflar ile kolayca birleştirme imkanı bulabilecekler.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ