SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
338
125 0

İnstagram Güncellemesi ve Yenilikler !

İnstagram Güncellemesi ve Yenilikler !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Fotoğraf paylaşım platformu olan İnstagram’a gelecek güncellemeyle birlikte büyük bir değişikliğe gidiliyor. Fotoğraf ve video boyutları ile ilgili değişikliğin detayları haberimizde.

Bilindiği üzere cihazlarımızda bulunan fotoğrafları İnstagram’ın fotoğraf boyutuna uygun hale getirmek için fotoğrafı kırpma işleminden geçirmemiz gerekebiliyordu. Bu da kimi zaman istediğimiz sonuçları elde etmemize engel oluyordu. İnstagram tarafından kullanıcıları sevindirecek yeniliğe göre artık fotoğrafınızı kare boyutunda paylaşma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Artık fotoğrafınızı , videonuzu ister dikey ister yatay olsun herhangi bir kırpma yapmadan direkt paylaşabileceksiniz.

instagram - kare - format

Boyutların yanında video filtrelerinde de değişikliğe giden İnstagram , artık daha göze hoş gelen videolar paylaşmanızı sağlayacak. Gelen bu yenilikler biz kullanıcıları oldukça memnun edeceğe benziyor. İnstagram’ın bu yeniliği kutladığı videosunu buradan izleyebilirsiniz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" İnstagram Güncellemesi ve Yenilikler ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İnstagram Güncellemesi ve Yenilikler ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda İnstagram Güncellemesi ve Yenilikler ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.