SONRAKİ
Instagram Soru Sorma Nasıl Yapılır? Instagram Soru Sorma Nasıl Yapılır?
ÖNCEKİ
Ravenfield Sistem Gereksinimleri Ravenfield Sistem Gereksinimleri
6434
2380 1

Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür?

Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür?
Yazar: Aybala Bengisu Önür

29 Temmuz 2020

Kullanıcıların çoğu Instagram hikayelerini diğer kullanıcılar gizlemektedir. Kullanıcılar Instagram gizli hikayeleri nasıl göreceklerini oldukça merak etmektedir. Instagram kimlerin hikayelerini gizlediğini saklama konusunda oldukça iyidir. Hikayelerini saklayan kişiler kolay kolay bulunamaz. Gizli hikayeleri öğrenmenin iki yolu vardır. Bunlardan biri başka hesaplar üzerinden kişinin hikayelerine bakmak ve bir diğer yöntem ise kişinin profilindeki öne çıkanlara bakmaktır. Eğer öne çıkan kısmı daha önceden görülüp şu an gözükmüyorsa kişi hikayelerini size gizlemiştir.

Instagram Gizli Hikaye

Hikayeler Kişilere Nasıl Gizlenir?

Hikayelerini gizlemek oldukça basit bir işlemdir. Bunu yapmanın yolu ise hikaye ekleme ekranına geçerek sol üstte yer alan ayarlar tuşuna basılmasıdır. Sonrasında ‘hikaye gizle’ seçeneğine tıklanarak istediniz kullanıcıları seçebilirsiniz. Böylece hikaye bu kişilere gizlenebilir. Hesaplar seçildikten sonra ‘bitti’ tuşuna basılarak işlem tamamlanabilir. (Instagram Destek)

Hikayeler Gizlendikten Sonra Bu İşlem Nasıl Geri Alınır?

Ayarlar kısmından bu hikaye gizleme ayarları kısmına ulaşılabilir. Bu şekilde seçilen hesaplar içinden hikayenin gizlenmesinin istenmediği hesaplar seçilir ve kaldırılır. Bu işlemin yapılması için herhangi bir sınırlama bulunmaz. İstediğiniz zaman hikayelerinizi gizleyebilirsiniz.

Hikayelerin Ekran Görüntüsü Alındığı Zaman Bildirim Gider Mi?

Ekran görüntüsü alınması sonucunda kullanıcıya hiçbir bildirim gitmemektedir. Bu sayede hikayelerin ekran görüntüleri  kolaylıkla alınabilir. Kullanıcının bundan haberi olmayacaktır.

Instagram Gizli Hikaye hakkında merak edilenler

Instagram Gizlenen Hikaye Görmek Mümkün mü?

Başka bir hesap üzerinden ya da sizlere sunulan birkaç stalk programı üzerinden hikayeleri görmek mümkündür.

Instagram Gizlenen Hikaye Nedir?

Bazı kullanıcıların paylaştıkları hikayelerin bazı kişiler tarafından görülmesini istememektedir. Bu yüzden de hikayelerini bu kişilere gizlerler.

Instagram Gizlenen Hikayeleri Görmek Sakıncalı mıdır?

Yazımızda bahsettiğimiz yöntemler kesinlikle uygundur.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Instagram Gizli Hikaye Nasıl Görülür? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Aybala Bengisu Önür Hakkında:

YORUMLAR

    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'mytheme_comment' not found or invalid function name in /home/technosfer/domains/technosfer.com/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php on line 179
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (1)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.