yükleniyor...

Instagram Etkilişim Artırıcı Özelliğini Deniyor

Popüler sosyal medya platformu Instagram kayıtlı kullanıcıları arasındaki etkileşimi arttırmak amacıyla yeni bir özelliğini test aşamasına soktu.

Popüler sosyal medya platformu Instagram kayıtlı kullanıcıları arasındaki etkileşimi arttırmak amacıyla yeni bir özelliğini test aşamasında.

Instagram her geçen gün yeni bir özelliğini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Facebook bünyesi altına girdikten sonra sürekli gelişmeye devam eden Instagram yeni özelliğini test sürecinde denemeye başladı. Yeni özellik ile belli bir gruba özel paylaşımlar yapabileceksiniz.

Instagram Favoriler adını verdiği belli kişilere özel paylaşımlar yapmanızı sağlayacak olan özelliği üzerinde çalışıyor

Şu an için test aşamasında olan özellik belli bölgelerdeki kullanıcılara sunulacak. Yeni özellik sayesinde en yakın arkadaşlarınız ve takipçilerinizle favorilerinize eklediğiniz anda onlarla özel hikayelerinizi paylaşabileceksiniz. Favori olarak belirlediğiniz kişileri Instagram üzerinden gönderdiğiniz hikayeler için seçip takipçilerinizle eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bu yeni özellik sayesinde Favori olarak isimlendirilen takipçiler listenizde yeşil bir rozet ile belirtilecek bir listede yer alacak. Bu sayede paylaşmak istediğiniz hikayeleri dilediğiniz kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Paylaştığınız hikaye gönderileri normal zamanda paylaştığınız gibi 24 saat sürece döngü içinde yer alacak ve 24 saat sonra gönderiler silinecek.

Favorilere eklediğiniz ya da çıkardığınız kişileri sadece siz bileceksiniz. Bu kişilere herhangi bir bildirim gitmeyecek. Şimdiden iyi eğlenceler.

Instagram Etkilişim Artırıcı Özelliğini Deniyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram Etkilişim Artırıcı Özelliğini Deniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla