yükleniyor...

Instagram Dondurma 2020

Instagram dondurma kati çözüm. 2020 Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılmaktadır bu yazımızda resimli şekilde anlatacağız. Bazı sebeplerden dolayı instagram hesabınızı geçici şekilde dondurabilirsiniz. Geçici olarak kapatma denilen bu işlemle instagram hesabınıza yine giriş yapana kadar hesabınız kimse tarafından görülmeyecektir. Instagram dondurma 2020 güncel bilgi yazımıda.

Instagram hesabınızı kapatmak istiyorsanız sadece tam olarak silmek istemiyorsanız hesabınızı dondurabilirsiniz. Instagram hesabını dondurduğunuz vakit instagram hesabınız görülmez olacaktır. Telefondan yada bilgisayardan tekrar giriş yapmış olduğunuz vakit instagram hesabınız yeniden aktif duruma gelecektir.

Instagram Dondurma 2020

Instagram Dondurma 2020

Instagram Hesap Dondurma

Instagram hesap dondurma formu için tıklayın. Açılan sayfada hesabınızı niçin dondurmak istediğinizi kutucuktan seçip şifrenizi girin ve altta yer alan Hesabı Geçici olarak Kapat butonuna tıklayın. Artık instagram hesabınız dondurulmuş olacaktır. Siz instagram’a yeniden giriş yapana kadar hesabınız, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenileriniz gizli saklı olacaktır.

Telefondan Instagram Hesap Dondurma işlemi oldukça kolaydır. Yukarıdaki videoyu izleyerek kolaylıkla sizlerde yapabilirsiniz. Instagram dondurma işlemini parlak zeka telefonunuzu kullanarak da yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoda sizler için telefondan instagram dondurma işlemini anlattık.

Instagram hesabını kalıcı şekilde silmektense geçici şekilde dondurmak daha mantıklıdır. Instagram hesap dondurma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Instagram Hesap Dondurma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Instagram dondurma işlemini gerçekleştirdiğinizde, bu muamele 24-48 saat içinde sürmektedir. Bu süre içinde instagram hesabınıza giriş oluşturmaya çalıştığınızda kullanıcı bulunamadı yada gizyazı yanlış hatasıyla karşı karşıya gelirsiniz.
  • Dondurduğunuz instagram hesabını aktifleştirmek için hesabınıza telefondan giriş yapmanız gerekebilir.
  • Instagram hesabınızı haftada 1 kere dondurabilirsiniz. Yani dondurup açtığınız instagram hesabını yeniden dondurmak için 1 hafta beklemeniz gerekmektedir.
  • Instagram hesabınızı dondurmadan ilkin mutlaka şifrenizi unutmamanız gerektiğini bilin. Çünkü dondurduğunuz instagram hesabının şifresini hatırlatma yada şifresini yenileme seçeneği yok.

Dondurduğunuz instagram hesabına yeniden giriş yaptığınız zaman hesabınız etken hale gelecek, paylaşımlarınız, yorumlarınız ve beğenileriniz arka gelecektir. Ancak bazı kullanıcılar hesaplarını aktifleştirdikleri zaman fotoğraflarının birkaç gün sonra geri geldiğini anlatmaktadır. Instagram hesap dondurma hakkında yaşadığınız sorunları bizlere yorum kısmından sorabilirsiniz.

Instagram Dondurma 2020 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram Dondurma 2020 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.