Instagram Direct’te GIF Dönemi !

Instagram Direct’te GIF Dönemi !

Günlük hayatta en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olan Instagram, mesaj uygulaması kısmı olan Direct’te GIF desteği sunmaya başladı. Bu sayede artık daha eğlenceli konuşmalar bizi bekliyor.

Emojiler ve GIF’ler hayatımızın birer parçası haline geldi. Hem güldürüyor hem de duygularımızı ifade etmekte çok daha kolaylık sağlıyor. Bunun önemini bilen firmalar ise uygulamalarına bu destekleri vermeye çalışıyor.

Popüler sosyal platform bir blog yazısı yayınlayarak, direkt mesaja GIPHY desteği getirdiğini duyurdu. Yani bundan böyle arkadaşlarınıza özel mesaj yoluyla GIF gönderebileceksiniz. Kullanıcılar mesaj yazdıkları kutucuğunun şağ tarafındaki GIF simgesine dokunarak bu özelliği kullanabilecekler.

Ayrıca bu desteğin en önemli tarafı da anahtar kelimeler yazarak o ana uygun GIF’lere kolayca erişebilecekler. Ayrıca Rastgele seçeceğine basarak herhangi bir GIF de gönderilebilecek. Hem IOS hem Android sürümünde bu destek sunulmuş durumda.

"Instagram Direct’te GIF Dönemi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram Direct’te GIF Dönemi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram Direct’te GIF Dönemi ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük
Mert Büyük
Teknoloji hayatın güzel bir heyecanı .
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları