yükleniyor...

Instagram Canlı Yayın Sırasında Öldüler!

Ukraynalı iki genç kadın aracında sürüş halindeyken Instagram’a video atma çabası hayatına mâl oldu. Ölüm geliyorum dedi.

Ukraynalı iki genç kadın aracında sürüş halindeyken Instagram’a video atma çabası hayatına mâl oldu. Ölüm geliyorum dedi.

Sosyal medyanın dehşet verici ölüm haberiyle sallanmasının ardından kaza ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Ukrayna’nın Harkov iline bağlı İzyum ilçesinde güzellik yarışmasının birincisi olan 16 yaşındaki Sofia Magerko ve 24 yaşındaki kız arkadaşı Daşa Medvedeva araçlarında hareket halindeyken Instagram hesapları üzerinden canlı yayın yapmaya çalışıyorlardı. Ellerinde içki şişeleri de bulunan kızların kazaya davetiye çıkarmaları kaçınılmazdı. Kaza sonucu 16 yaşındaki Sofia araçtan fırlayarak yaşamını yitirdi. Arkadaşı Daşa ise hastaneye götürülürken yolda can verdi.

https://youtu.be/88usZNtbpN4

Bu tip kazaların hergün yaşanma olasılığı yüksek. Siz siz olun teknolojiyi yolda kullanmayın.

Instagram Canlı Yayın Sırasında Öldüler! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram Canlı Yayın Sırasında Öldüler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Sportboss Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Eczaneler Aba Nedir Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir gl hf ne demek nick oluşturucu tarhana ekşi olursa ne yapılır