Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

Instagram Canlı Yayın Sırasında Öldüler!

8 ay önce 50 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
Instagram Canlı Yayın Sırasında Öldüler!

Ukraynalı iki genç kadın aracında sürüş halindeyken Instagram'a video atma çabası hayatına mâl oldu. Ölüm geliyorum dedi.

Ukraynalı iki genç kadın aracında sürüş halindeyken Instagram'a video atma çabası hayatına mâl oldu. Ölüm geliyorum dedi. Sosyal medyanın dehşet verici ölüm haberiyle sallanmasının ardından kaza ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Ukrayna'nın Harkov iline bağlı İzyum ilçesinde güzellik yarışmasının birincisi olan 16 yaşındaki Sofia Magerko ve 24 yaşındaki kız arkadaşı Daşa Medvedeva araçlarında hareket halindeyken Instagram hesapları üzerinden canlı yayın yapmaya çalışıyorlardı. Ellerinde içki şişeleri de bulunan kızların kazaya davetiye çıkarmaları kaçınılmazdı. Kaza sonucu 16 yaşındaki Sofia araçtan fırlayarak yaşamını yitirdi. Arkadaşı Daşa ise hastaneye götürülürken yolda can verdi. https://youtu.be/88usZNtbpN4 Bu tip kazaların hergün yaşanma olasılığı yüksek. Siz siz olun teknolojiyi yolda kullanmayın.
Etiketler: İnstagram
Paylaş Paylaş
Yazar
Furkan YURDAKUL

Teknoloji'yi seven sayan bir kişi :)

Yorumlar


ÖNEMLİ: "Instagram Canlı Yayın Sırasında Öldüler!" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "Instagram Canlı Yayın Sırasında Öldüler!" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.