yükleniyor...

Instagram Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır?

Instagram beğeni engeli, nasıl düzeltilir sorusuna bu yazımız ile cevap vermeye çalıştık. Her kullanıcı farkında olmadan beğeni yasağı alabilir. Zamanının çoğunu  Instagram’da geçirenlerin sıklıkla başına gelen Instagram Beğeni Engeli nasıl kaldırılır inceleyeceğiz.

Instagram kullanıcıları beğeni engeli ile son zamanlarda çok sık karşılaşmaktadır. Güvenli olmayan sitelere Instagram ile giriş yapmak, gün içerisinde çok fazla beğeni ve yorum yapmak beğeni engelini beraberinde getirmektedir. Beğeni engelinin hangi limitlere göre oluştuğunu Instagram Destek üzerinden inceleyebilirsiniz.

Instagram Beğeni Engeli

 Instagram Beğeni Engeli Neden Olur?

Instagram beğeni engeli birçok sebepten dolayı kaynaklanabilir. Bunların başında güvenli olmayan sitelere giriş yapmanız gelmektedir. Ayrıca belli bir etkileşim kotasını aşma sonucunda da beğeni engeli ile karşılaşılır. Limit aşımı sonucunda engelin kalkması birkaç gün sürerken şifrenizin güven vermeyen sitelerin eline geçmesi sonucu ne kadar beklerseniz bekleyin sorun düzelmeyecektir.

Instagram Beğeni Engeli

Instagram Beğeni Engeli Nasıl Kalkar?

Öncelikle sorunun neden kaynaklandığını çözmeniz lazımdır. Son birkaç saat içerisinde kaç görseli beğendiğinizi hatırlamaya çalışın. Limiti aşmadığınızı düşünüyorsanız Instagram’a mesaj göndermeniz gerekmektedir. Böylece hesabınız incelenecektir.

Eğer sorunun şifrenizin güvensiz sitelere vermeniz dolayı olduğunu düşünüyorsanız yapacağınız tek işlem şifre değiştirme işlemi olacaktır. Şifrenizi değiştirmeniz sonucunda engeliniz ortadan kalkacaktır.

Instagram Beğeni Engeli hakkında merak edilenler

Instagram Beğeni Yapmanın Bir Sınırı Var Mıdır?

Instagram’da beğeni yapmanın bir sınırı yoktur. Ancak gün içerisinde fazla beğeni yapmamanız gerekmektedir.

Instagram Beğeni Engeli Nedir?

Instagram beğeni engeli, kullanıcıların fazla beğeni yapmasını durumunda sıkça karşılaştıkları bir sorundur.

Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Kaldırılır?

Şifrenizi değiştirip beğeni sayınıza dikkat etmeniz önerilmektedir.

Instagram Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.