yükleniyor...

İngilizce Mülakat Soruları Test

İngilizce Mülakat Soruları Test

İş hayatına her zaman kalifiye ve iyi yetişmiş personeller kazandırmak için İngilizce mülakat soruları test hizmetleri sunan firmamız bunun için adayları belli testlerde geçirmektedir. Adayların hem genel hem de iş İngilizcesi konusunda tam olarak ne seviyede olduklarını belirlemeyi amaçlayan bu testlerimiz sonucunda iş verenler o kişiler hakkında çok daha doğru kararlar verebilirler. Bu testlerden sonra ortaya çıkan sonuçlar anlık olarak raporlanarak iş verenler ile paylaşılmaktadır. 7/24 fark etmeksizin online olarak uygulanan bu sınavlarda adaylar testlerin yanı sıra dil bilgisi ve konuşma gibi farklı şekillerde de sınavlara tabi tutulmaktadır.

Yapılan testlerimiz executive (yönetici), efficient (verimli), productive (üretken) ve functional (fonksyonel) olarak uygulanmaktadır. Adaylarımız bu testler süresince dil bilgisi, konuşma, yazma ve dinleme gibi farklı şekillerde değerlendirmeye alınırlar. Bu aşamalar genel olarak şu şekilde ilerlemektedir;

  • Dil Bilgisi : Çoktan seçmeli 50 adet sorudan oluşan bir sınavdır. 25 dakika süren bu sınav adayların genel İngilizce dil bilgisi yeterliliğini ölçmek için yapılır.
  • Paragraf Tamamlama : Bu sınav işletmelerde ki farklı pozisyonlar için özel olarak hazırlanır. 10 sorudan oluşan bu sınavda adaylar paragraflarda yer alan boşlukları doldururlar ve sınav süresi 16 dakikadır.
  • Dinleme : 10 sorudan oluşan bu sınavda adayların genel ve iş İngilizceleri konusunda ki yeterlilikleri ölçülür. Bu sınavlarda adaylar 2,5 dakikalık bir metin dinlerler. Ve daha sona metin hakkında kendilerine sorulan 5 adet soruya cevap verirler. Toplam 2 aşama ve 10 sorudan meydana gelen bu sınavın süresi ise 14 dakikadır.
  • Örnek Vaka / Çeviri : Bu aşamada adaylar başvurdukları pozisyon ile ilgili bir olay incelemesi yaparlar. Kendilerinden bu olay karşısında nasıl bir tavır takınacaklarını İngilizce anlatmaları istenir ve bunun için kendilerine 10 dakika verilir.

Farklı İş Pozisyonları İçin Farklı İngilizce Mülakat Soruları Test Seçenekleri

Adayların İngilizce dil bilgilerinin detaylı bir şekilde incelendiği bu testlerde amaç iş verenlerin en doğru seçimleri yapmaları ve kadrolarında her zaman en doğru kişilere yer vermeleridir. İngilizce mülakat soruları test işlemleri için bizden yardım alan iş yer sahipleri mutlaka adayları hangi pozisyon için değerlendirmemiz gerektiğini belirtmelidirler. Çünkü firmamızda 53 farklı iş pozisyonu için farklı sınavlar uygulanır. Bu sayede o kişilerin istenen pozisyon için ne kadar yeterli oldukları belirlenir ve iş yerlerin daha seçkin kişilerden oluşması sağlanır.

Amacı her sektör veya her pozisyon için yeterli İngilizce seviyesine sahip olan personeller temin edilmesine katkıda bulunmak olan IM İngilizce mülakat soruları testhizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Eğer sizde işletmenizde her pozisyon için en doğru kişileri seçmek ve İngilizce bilgisi konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız o zaman IM İngilizce mülakat olanaklarından faydalanabilirsiniz.

İngilizce Mülakat Soruları Test konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İngilizce Mülakat Soruları Test ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla