yükleniyor...

İlk Tırmanma Yarışı Çanakkale Biga’da

İlk Tırmanma Yarışı, Türkiye’nin Çanakkale Biga ilçesinde gerçekleştirildi ve büyük bir ilgiyle karşılandı. Yarış, 300 metre uzunluğundaki zorlu parkurda yapıldı ve yarışmacılar arasında büyük bir rekabet yaşandı. Yarışmanın amacı, sürücüleri zorlu şartlar altında sınayarak yeteneklerini ortaya çıkarmak ve heyecanlı bir yarış deneyimi yaşatmaktı. Çevre dostu bir etkinlik olan bu yarış, doğanın korunmasına da katkı sağladı. Yarışmanın galibi, büyük bir ödülle ödüllendirildi ve onuruna bir tören düzenlendi. İlk Tırmanma Yarışı, önümüzdeki yıllarda da devam edecek ve birçok heyecanlı yarışmacıyı ağırlamaya devam edecek.

Avis 2023 Türkiye Tırmanma Şampiyonası

Avis 2023 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın ilk ayağı olan Biga Tırmanma Yarışı, 6-7 Mayıs tarihleri arasında Çanakkale’de gerçekleştirilecek. Bu yarışa, ICRYPEX, Biga Belediyesi ve Yaşaroğlu Otomotiv destek veriyor.

31 Sporcunun Katılımıyla Gerçekleşecek!

Organizasyon İMOK tarafından düzenlenecek ve 5 ayrı kategoride 31 sporcu yarışacak. Yarışma, 6 Mayıs Cumartesi günü teknik kontrol ve antrenman çıkışlarıyla başlayacak. Pazar günü saat 12:30’da ilk aracın start almasıyla heyecan şampiyonluğa doğru başlayacak.

Ödül Töreniyle Noktalanacak!

Organizasyon, 18:00’de gerçekleştirilecek ödül töreniyle son bulacak. Tüm sporcuların büyük bir heyecanla beklediği bu yarış, Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın ilk ayağı olması sebebiyle, motorsporlarına ilgi duyan herkesin kaçırmaması gereken bir fırsat olacak.

Seo Optimizasyonu:

Avis 2023 Türkiye Tırmanma Şampiyonası ilk ayağı olan Biga Tırmanma Yarışı, 6-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. ICRYPEX, Biga Belediyesi ve Yaşaroğlu Otomotiv katkılarıyla gerçekleşecek olan yarış, IMOK tarafından organize ediliyor. Bu heyecan dolu organizasyon, 5 ayrı kategoride 31 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek. Yarışma, 6 Mayıs Cumartesi günü teknik kontrol ve antrenman çıkışlarıyla başlayacak ve Pazar günü saat 12:30’da ilk aracın start almasıyla heyecan şampiyonluğa doğru başlayacak. Organizasyon, 18:00’de gerçekleştirilecek ödül töreniyle son bulacak. Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın ilk ayağı olması sebebiyle, motorsporlarına ilgi duyan herkesin kaçırmaması gereken bir fırsat olacak.

İlk Tırmanma Yarışı Çanakkale Biga’da konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İlk Tırmanma Yarışı Çanakkale Biga’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Abdül Ne Demek dijital platform ne demek subdomain mi klasör mü Bilgi Doktoru