HUAWEI Türkiye, Kristal Elma’da İki Ödül Birden Kazandı

17.11.2018
A+
A-

HUAWEI, tüketiciye yönelik teknolojileri kadar başarılı kampanyaları ile de adından laf ettirmeye devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırlanan planların ikisi birden Türkiye’nin en büyük reklamcılık ödülü olan Kristal Elma Ödülü’ne layık görüldü.

HUAWEI Türkiye, Kristal Elma’da İki Ödül Birden Kazandı

Bu yıl 30’uncusu düzenlenen Kristal Elma Ödül töreninde Huawei, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu reklam filmi ile “Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon” kategorisinde Gümüş Kristal Elma ödülünün sahibi oldu. üç gün içinde 2,5 milyon şahıs tarafınca seyredilen ve tv kanallarında haber şekilde yayınlanan reklam filminin bir öteki mühim ayrıcalığı ise tam olarak Huawei P20 Pro zeki telefonun kamerası kullanılarak çekilmesi.

Gerçek bir hikayenin, Erkan Şahin’in sahipsiz sokak köpekleri ve kedilerine olan yıllar süren aşkının anlatıldığı 14 Şubat Sevgililer Günü konseptli reklam filmi ise “En İyi Online Dijital Film” kategorisinde Gümüş Kristal Elma ödülünü kazanmıştır. 4 milyondan fazla kişi tarafından seyredilen reklam filmi, sırf Huawei Mate 10 Pro zeki telefon kamerası ile çekildi.

"HUAWEI Türkiye, Kristal Elma’da İki Ödül Birden Kazandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HUAWEI Türkiye, Kristal Elma’da İki Ödül Birden Kazandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HUAWEI Türkiye, Kristal Elma’da İki Ödül Birden Kazandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019