yükleniyor...

Huawei, telefonlarının Android Oreo verecek

Huawei’in yeni akıllı telefonları Mate 9 ve P10 serisi, Android’in son sürümü olan Oreo’yu yeni bir güncelleme ile alacak.

Huawei‘in yeni akıllı telefonlarından olan Mate 9 ve P10, yeni bir güncelleme alacak ve sürümünü Android Oreo‘ya yükseltecek.

EMUI 8.0, Mate 9, Mate 9 Pro, P10 ve P10 Plus gibi yeni cihazlara yeni Android sürümünü verecek fakat Mate 9 ve Mate 9 Pro modellerini önümüzdeki ay içerisinde gelecek olan güncelleme, P10 ve P10 Plus için biraz daha geç gelecek.

Firmanın yayınladığı rapoa göre performansın %12 arttığını belirten Huawei, Uygulama açılışlarının hızlandığını, güç yönetiminin geliştirildiğini ve arayüzde ipuçlarının geldiğini belirtiyor.

DETAYLAR GEDİKÇE BİZLERİ WEB SİTEMİZDEN VE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Huawei, telefonlarının Android Oreo verecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei, telefonlarının Android Oreo verecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla