HUAWEI Teknik Servisi’nden Tüketici Dostu İndirimler

Kullanıcı taleplerini dikkate alarak verdiği tüketici hizmetlerini geliştiren HUAWEI, teknik servis ücretlerinde indirime gitti. Parça fiyatlarında yüzde 40’a varan tenzilat meydana getiren Huawei, tüketici hatasından kaynaklansa bile zeki telefonların kolaylıkla tamirini sağlayacak.

HUAWEI Teknik Servisi’nden Tüketici Dostu İndirimler

Huawei’nin büyük ilgi bulan P20 Lite, P Smart ve Mate 10 Lite modellerinde geçerli olan teknik servis indirimi, yedek parça fiyatlarında yapılan indirimin bir sonucu şekilde ortaya çıkıyor. İndirimli yedek parça fiyatları tüm yetkili Huawei Teknik Servis noktalarında geçerli olacaktır.

Huawei P20 Lite parlak zeka telefon modelinde ekran değişim fiyatı 613 TL’den yüzde 30 indirim ile 429 TL’ye, P Smart modelinde 491 TL’den yüzde 33 indirimle 329 TL’ye, Mate 20 Lite modelinde ise 569 TL’den yüzde 39 indirimle 349 TL’ye düşürüldü. Ayrıca öteki modellerin monitör onarım bedellerindeyüzde 5’e varan indirimler yapılmış oldu. Kampanya, 2019 yılının Ocak ayının son gününe kadar devam edecek.

"HUAWEI Teknik Servisi’nden Tüketici Dostu İndirimler konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HUAWEI Teknik Servisi’nden Tüketici Dostu İndirimler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HUAWEI Teknik Servisi’nden Tüketici Dostu İndirimler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019