yükleniyor...

Huawei Tarafından Sır Gibi Saklanan Marka Başvurusu İfşa Oldu!

Huawei güncel bir liste çalışması yapıyor ve markalarla ilgili çözümleri ön plana çıkarmaya devam ediyor. Marka bazlı başvurularda organize edilen ve karşımıza çıkarılan bütün seçeneklerin Çin üzerinde yapılan başvurularla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu marka başvurularını incelersek kendi içinde de geniş bir yere sahip olduğunu rahatlıkla görebilir ve söyleyebiliriz. Huawei tarafından Çin üzerinde yapılan yeni güncellemeler hepimizi doğrudan etkileyecek ve bu sayede çok daha fazlası için ortaya çıkarılan çalışmaları kullanmış olacağız.Çinli teknoloji üreticisi olan Huawei, kendine has bir ilerleme sağlıyor ve markaya dair aklınıza gelen her şeyi ilerletmenizi sağlıyor. Çok fazla kafa karışıklığı yaratan süreçler içinde herkes için daha dengeli ve hızlı bir yapıda ilerlemeniz mümkün oluyor. Kafa karışıklığı konusunda önemli bir seçenek oluşturan bu marka, HarmonyOS ile ilgili bir marka hazırladı.

Huawei ticari bir girişim mi yapıyor?

Geliştirici konferansında ön plana çıkarılan çalışmalarla ilgili olarak neler yaptığı henüz bilinmiyor. Bu yüzden de insanların istekleri dahilinde organize edilen seçeneklerin ortaya çıkması düşünülüyor ve tamamen başka bir bakışla ilerlememiz gerekiyor. Ticari markaların kaydedilmesi ile ilgili olarak HarmonyOS ile acaba neler yapacak ve bir işletim sistemi mi kuracak? Bu tarz sorunlar merakla beklenen seçenekleri de beraberinde getiriyor.Haziran ayında başlatmış olduğu bazı markalaşma girişimleri, özellikle Huawei tarafından geniş bir isim listesini kaplıyor. HarmonyOS, HarmonyOS Connected, HarmonyOS Linked gibi isimleri kapsayan bu girişimler oldukça çok ilgi çekecek ve ön plana çıkacak gibi görünüyor.Tabi bu markaların ay da girişimlerin neyle ilgili olduğu konusu henüz netleşmiş değil. En ufak bir ipucu dahi vermeyen marka, kendine has bir yaklaşım sunmaya devam ederken aşama aşama büyüyen ve yenilenen seçenekleri ortaya çıkarmaya devam ediyor diyebiliriz.

Çin ile ortak anlaşma yapılmıştı!

Çin ile bir anlaşma yapmış olan marka, HongMengOS ismini kullanıyordu ama bu da mobil işletim sistemi konusu olarak değişmişti. Bu tarz bir gelişme insanların HarmonyOS adına yaklaşması için ve özel bir iletişim sistemi sağlaması için oluşturulmuş gibi görülüyor olabilir.En azından Huawei tarafından yeni bir işletim sistemi yolda dersek, daha doğru bir karar vermiş oluruz. Bazı şirketler ve firmalar, Huawei  tarzı bir cihaz için Google dışı da alternatiflerin olması gerektiğini savunuyor. Belki de bu gerçek olur?

Huawei Tarafından Sır Gibi Saklanan Marka Başvurusu İfşa Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Tarafından Sır Gibi Saklanan Marka Başvurusu İfşa Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla