yükleniyor...

Huawei P30 Pro’da Kullanılacak Yeni Sensör Belli Oldu

Son dönemde büyük çıkış yakalayan ve özellikle yaptığı inovasyonlarla, kamera kalitesiyle kendinden söz ettiren Huawei’in yeni telefonu P30 Pro’da kullanacağı Sony’nin yeni sensörünün detayları sızdırıldı gibi. Detaylar haberimizde.

Huawei , özellikle geçen ve bu yıl çıkardığı Mate 10 Pro ve P20 Pro’da kullandığı kameralarıyla ve lensleriyle kendinden söz ettirdi , ayrıca DxoMark gibi kamera odaklı sitelerde 1 Numaraya oturdu ve halen kendini egale eden telefon yok. Büyük ihtimalle P20 Pro‘yu geçen kendi kardeşi olan Mate 20 Pro olacak. Biz konumuza dönelim , Mart veya Nisan ayında çıkacak P30 Pro’da Sony’nin yeni tanıtması beklenen 38 Mp’lik kamera sensörünün detayları sızdırıldı.

Bu sensör özellikle düşük ışıkta sergilediği yüksek performans ile konuşulacağa benziyor. Huawei’in özellikle kamera yazılımı ve Leica ile kamera alanındaki işbirliği ile mükemmel işler çıkarmasını yine tahmin edebiliyoruz. Sensörün ayrıca detaylarına gelecek olursak, dört Bayer filtresi yerine iki Bayer filtresini kullanmakta olan bu sensör ,ayrıca Sony IMX607’nin yüksek bir sinyal-gürültü oranının olduğunu ve gelişmiş gürültü azaltma özelliğine sahip olduğunu da bize gösteriyor.

Sızıntılara bakacak olursak Çinli devin Sony ile çalışmalara devam ettiği görülüyor ve yeni serilerinde de Sony sensörlerine yer vereceği gözlemleniyor. Bakalım kamera yolunda DSLR makineleri  aratmayacak telefonlar bizi mi bekliyor olacak hep birlikte göreceğiz.

Huawei P30 Pro’da Kullanılacak Yeni Sensör Belli Oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei P30 Pro’da Kullanılacak Yeni Sensör Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları