yükleniyor...

Huawei P20 Plus 4000 mAh Batarya İle Geliyor!

Çinli teknoloji şirketi Huawei 27 Mart’ta tanıtacağı yeni akıllı telefonu P20 Plus modelinde 4000 mAh büyüklüğünde batarya bulunması bekleniyor.

Huawei ailesinin yeni üyesi Huawei P20, 27 Mart tarihinde Paris’te yapılacak bir etkinlikle tanıtılacak. Huawei P20 modeli sahip olduğu bataryası ile çok konuşulacak.

Çinli teknoloji firması Huawei, bu yıl tanıtmaya hazırlandığı yeni akıllı telefonu P20 modeli için az bir zaman kaldı. 27 Mart tarihinde Paris’te gerçekleştirilecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak olan modelin üç farklı türü olması bekleniyor. Huawei, bu etkinlik kapsamında P20, P20 Lite ve P20 Plus modelleriyle karşımıza çıkacak.

P20 Plus modeli hakkında yazılım dosyalarına ulaşan bazı şirketlerin söylediğine göre cihazda 4000 mAh büyüklüünde batarya bulunacak. Batarya haricinde ekran konusunda da bir çok yeni özellik kullanıcılarını bekliyor.

Always On Display özelliğini de barından yeni akıllı telefonun ekranı sürekli açık kalacak. Şu ana kadar Huawei modelleri içerisinde yalnızca Mate 10 Pro modelinde karşılaştığımız bu özellikle birlikte 4000 mAh batarya kapasitesi mevcuttu. Bu yüzden ulaşılan bu yazılım dosyalarının Mate 10 Pro modelinden kalan bilgiler olması yönünde şüpheler de mevcut.

Ancak geçmiş modellere bakarsak Huawei P10 Plus modeli 3750 mAh büyüklüğünde bir bataryayla karşımıza çıkmıştı. Yani bu durumda batarya konusunda bir iyileştirme yapılmışsa telefonun 4000 mAh bataryaya sahip olması olası bir ihtimal.

Huawei P20 Plus modelinde kullanılması beklenen Always On Display özelliği de OLED ekranla kullanılacak ve ekran konusunda yaşanan bu gelişmenin P20 Plus modelinde memnuniyet beklentilerinin karşılanması bekleniyor.

Huawei P20 Plus 4000 mAh Batarya İle Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei P20 Plus 4000 mAh Batarya İle Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla