yükleniyor...

Huawei P10 Plus Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

2017 yılında üretilen Huawei P10 Plus kullanıcıların yaşadığı sorunları ve kendilerince geliştirdikleri çözümleri sizler için derledik. Sık sorulan soruların bulunduğu yazımızda yaşadığınız sorun, çözüm ve kullanıcı yorumlarını yorumlar kısmından göz atabilirsiniz.

Huawei P10 Plus ‘da oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz? Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

  • Huawei P10 Plus ‘ı nereden satın alabiliriz?

Teknoloji mağazalarında, e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

  • Huawei P10 Plus ‘ın  işletim sistemi nedir?

Android 7.0 versiyonu kullanılmakta.

  • Huawei P10 Plus ‘da  hangi işlemci kullanılmış?

HiSilicon Kirin 960 işlemcisi bulunuyor.

  • Huawei P10 Plus , 4.5G alt yapısını destekliyor mu?

Ülkemizdeki 4.5G alt yapısını desteklemektedir.

  • Huawei P10 Plus ‘ın bataryası ne kadar?

3750 miliamper bataryası bulunuyor.

  • Huawei P10 Plus ‘ın kamerası kaç megapiksel?

8 MP ön kamerası, 12+20 MP arka kamerası bulunuyor.

  • Huawei P10 Plus’ın ne kadar Bellek(RAM) bulunuyor?

6 GB belleği bulunuyor.

Oluşabilecek herhangi bir sorunu lütfen aşağıda bulunan yorum formundan bizlere gönderin, en kısa zamanda sizler için sorunu çözebilecek fikirler vermeye çalışacağız. Lütfen unutmayın burada vereceğimiz herhangi bir bilgi varsayımlar üzerinden değerlendirilmektedir. Oluşan teknik aksaklıklarda lütfen cihazınızı kurcalamak yerine teknik destek ekibine gönderin veya sorun çözümüne odaklanmış kişilere ileterek yardım almayı sakın unutmayın.

Huawei P10 Plus Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei P10 Plus Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.