yükleniyor...

Huawei Nova ve Nova+ Tanıtıldı!

Huawei uzun yıllardır edinmiş olduğu teknoloji bilgisinin üzerine her geçen gün yeni bilgiler eklemeye devam ediyor. IFA 2016 fuarı dahilinde yeni tanıtmış olduğu bütçe dostu akıllı telefonlar ile akıllı telefon kullanıcılarının kafasında büyük merak uyandıran Huawei, modelleri Nova ve Nova+ sayesinde çok büyük bir satış rakamına ulaşacak gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz aylar içerisinde tanıtmış olduğu yeni akıllı telefonu ve amiral gemi modeli olan P9’un fiyatının üst seviye olmasının hemen ardından gençleri hedef alan Huawei, çıkarmış olduğu iki farklı model cihaz ile hem performans hemde fiyatı hedeflemiş olarak gözüküyor. Huawei Nova, 5 inç’lik metal, kavisli 1080p çözünürlüğünde bir ekrana ve gövdeye sahip. Arka yüzünde bir parmak izi tarayıcısıyla gelen cihazın içerisinde 3020mAh boyutunda bir batarya, Snapdragon 625 işlemci ve 3GB RAM’e yer verilmiş. Gençler arasında en çok yaşanan batarya bitme sorununa Huawei eklemiş olduğu 3020 mAh boyutundaki bataryası ile bir çözüm bulmayı denemiş.

600x338Huawei-Nova-serisi-ile-tanisin

Huawei Nova+ ise bir alt versiyonu olan Nova ile neredeyse aynı teknik özelliklere sahip denilebilir. Nova+ ile Nova arasındaki en belirgin fark ise ekran boyutu Nova+’da 5,5 inç’e çıkarıyor ve Nova+ 3340 mAh gücündeki bataryası ile kullanıcılarına yaklaşık 2.2 gün boyunca hizmet edebiliyor. Bu da akıllı telefon kullanıcıları için bulunmaz bir batarya süresi demek. Şuanda ülkemize ne zaman geleceğini tam olarak öğrenemediğimiz Nova ve Nova+ modelleri hakkında yeni bilgiler geldiğinde sizinle paylaşacağız.

 

Huawei Nova ve Nova+ Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Nova ve Nova+ Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Aba Nedir too many requests ne demek zyxel modem kurulumu gl hf ne demek adet geciktirici ilaç isimleri