yükleniyor...

Huawei Mate 9'un Fiyatı Sızdı !

Huawei’in daha çok büyük ekran severleri hitap ettiği telefon serisi olan Mate serisi’nin yeni telefonu olacak olan Huawei Mate 9 hakkında bilgiler sızmaya devam ediyor. Bu sefer fiyatları sızan model ayrıca sürpriz bir ram varyasyonuyla beraber geliyor. Detaylar haberimizde..

IFA 2016’da tanıtılması beklenilen telefon maalesef bu fuarı es geçti fakat tanıtımın çok yakın olduğu belirtiliyor. Bununla beraber neredeyse telefonda olacak bütün özellikler ve artık fiyatta sızmış durumda.

img_1706

Birçok varyasyonla gelecek olan Huawei’in en üst depolama seçeneği sunacak model olamn 256Gb’lık versiyonunda 6 Gb Ram olacak. Diğer seçeneklerde ise 4Gb Ram ve ayrıca 64 ve 128 Gb’lık depolama alanları olacak. Özelliklerine gelecek olursak eğer :

6 İnç 2K Çözünürlüğünde Amoled Ekran

– 12 MP Çift Arka Kamera/ 8 Mp Ön Kamera

– Android 7.0 Nougat

– Kirin 960 İşlemcisi

– 4500 Mah Hızlı Şarj Özelliğine sahip batarya

64Gb‘lık modeli 480 Dolar, 128 Gb’lık Modeli 550 Dolar ve 256 Gb’lık 6GB Ram’li modeli 700 Dolar olacak. 

Huawei Mate 9'un Fiyatı Sızdı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Mate 9'un Fiyatı Sızdı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla