yükleniyor...

Huawei Mate 9 Pro Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

2016 yılında üretilen Huawei P10 Plus kullanıcıların yaşadığı sorunları ve kendilerince geliştirdikleri çözümleri sizler için derledik. Sık sorulan soruların bulunduğu yazımızda yaşadığınız sorun, çözüm ve kullanıcı yorumlarını yorumlar kısmından göz atabilirsiniz.

Huawei Mate 9 Pro ‘da oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz? Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

  • Huawei Mate 9 Pro’yu nereden satın alabiliriz?

Teknoloji mağazalarında, e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

  • Huawei Mate 9 Pro’nun  işletim sistemi nedir?

Android 7.0 versiyonu kullanılmakta.

  • Huawei Mate 9 Pro’da  hangi işlemci kullanılmış?

HiSilicon Kirin 960 işlemcisi bulunuyor.

  • Huawei Mate 9 Pro , 4.5G alt yapısını destekliyor mu?

Ülkemizdeki 4.5G alt yapısını desteklemektedir.

  • Huawei Mate 9 Pro’nun bataryası ne kadar?

4000 miliamper bataryası bulunuyor.

  • Huawei Mate 9 Pro’nun kamerası kaç megapiksel?

8 MP ön kamerası, 12+20 MP arka kamerası bulunuyor.

  • Huawei Mate 9 Pro’nun ne kadar Bellek(RAM) bulunuyor?

6 GB belleği bulunuyor.

Oluşabilecek herhangi bir sorunu lütfen aşağıda bulunan yorum formundan bizlere gönderin, en kısa zamanda sizler için sorunu çözebilecek fikirler vermeye çalışacağız. Lütfen unutmayın burada vereceğimiz herhangi bir bilgi varsayımlar üzerinden değerlendirilmektedir. Oluşan teknik aksaklıklarda lütfen cihazınızı kurcalamak yerine teknik destek ekibine gönderin veya sorun çözümüne odaklanmış kişilere ileterek yardım almayı sakın unutmayın.

Huawei Mate 9 Pro Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Mate 9 Pro Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.