yükleniyor...

Huawei Mate 9 Bomba Gibi Geliyor !

Huawei’nin merakla beklenen bir sonraki amiral gemisi olan Huawei Mate 9’dan bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer iddialar telefonun özellikle işlemci yönünde çok iddialı olacağı , detaylar haberimizde..

IMG_0158

Mate Serisinin en son modeli olan Mate 8 Kasım ayında tanıtılmıştı. Daha 1 yıl geçmeden özellikler sızdırılmaya başlandı ve Mate 9’un 1 yıl döngüsü tamamlanmadan IFA fuarında tanıtılması gelen haberler arasında. Özellikle son sızdırılan haberler donanım anlamında bir canavarın gelişini işaret ediyor.

IMG_0159

Giz China’dan sızan son haberlere göre Huawei, yeni nesil kendi işlemcisi olan Kirin 970’i kullanacak. Bu işlemci 10 Nm FinFet teknolojisi ile üretilecek.

Ekran alanında da gelişmeler yaşanacak ve Full HD’den Quad Hd’e geçiş olucak. 6 İnç ekranla gelmesi beklenen telefon ayrıca 4Gb ve 6Gb’lık seçeneklerle beraber gelecek . 64 ve 128 GB depolama seçenekleri ise sızdırılan bilgiler arasında. 2017 CES Fuarında tanıtılırsa eğer Android 7 Nougat ile çıkması bekleniyor.

Mert Büyük. ( TECHNOSFER )

Huawei Mate 9 Bomba Gibi Geliyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Mate 9 Bomba Gibi Geliyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla