HUAWEI Mate 20 Serisi Reklam Filmi Yayında

HUAWEI, uzun zamandır merakla beklenen Mate20 Pro’yu yeni bir reklam kampanyası ile tüketiciye duyurdu.

HUAWEI Mate 20 Serisi Reklam Filmi Yayında

HUAWEI, uzun zamandır merakla beklenen Mate20 Pro’yu yeni bir reklam kampanyası ile tüketiciye duyurdu. Türkiye’nin tüm büyük tv kanallarında yayınlanmaya başlayan 60 saniyelik reklam filmi, Mate 20 Pro’nun sektörde standartları belirleyen, dünyada ilk kez kendisinde olan özelliklerini ve bunların tüketiciye kazandırdığı faydaları anlatıyor.

HUAWEI, suni zekaya sahip dünyanın ilk çift işlemcili telefonu olan Mate 20 Pro’yu Türkiye pazarına sunduğu reklam filmi ile ürünün piyasaya sağladığı faydaları anlatırken hem de güzel duyu sanat yönetimi ve reklam müziği ile de dikkatleri üzerine topluyor.

Türkiye’nin tüm büyük ve mühim tv kanallarında yayınlanmaya başlanan 60 saniyelik reklam filmi, Mate 20 lite ve Mate 20 Pro ürünlerinin tüketiciye katmış olduğu yararları gözler önüne seriyor. Reklam filmimizde yer edinen sahnelerde göreceğimiz, yerden yükselerek kabalıktan sıyrılan insanlar aslen ürün sloganı olan “Beklentilerinizi Yükseltin” mesajının görsel anlatımını anlatım ediyor.

“Mate Serisinin En İyileriyle Tanışma Zamanı” adındaki reklam filmi, ancak YouTube üstünde şimdiden 1,5 milyon izleyiciye ulaştı ve yerelleştirmesi Huawei Türkiye’nin ana kontakt ajansı Pure New Media tarafınca yapılmış oldu.

 

"HUAWEI Mate 20 Serisi Reklam Filmi Yayında konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HUAWEI Mate 20 Serisi Reklam Filmi Yayında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HUAWEI Mate 20 Serisi Reklam Filmi Yayında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , , ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019