yükleniyor...

Huawei Mate 20 Pro’nun Resmi Videosu Sızdı !

Huawei’in yeni amiral gemisi olacak olan Mate 20 Pro’nun tanıtılmasına 2 haftadan az bir süre kala resmi tanıtım videosu sızdı . Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Huawei, 16 Ekim’de Mate 20 Pro‘yu tanıtmaya hazırlanırken resmi videosu sızdırıldı. Hem özellikleri hem de tasarım anlamında sızmayan nerdeyse bir detayı kalmayan Mate 20 Pro , bu sayede tamamen açığa çıkmış oldu. Kare şeklinde bir 3’lü Leica kamera dizilimine sahip telefonda ön tarafta su damlası şeklinde çentik olacak. Bu anlamlar da alışılmışın dışına çıkmış Huawei.

Sızdırılan tanıtım videosuna dair bir başka önemli detaydan daha söz edecek olursak, videonun altında “Kirin 980 işlemci, 8 GB RAM ve 512 GB dahili depolama” vurgusunun yapıldığı kısa bir metin yer alıyor. Bir başka sızıntıda cihazın 46 ve 8 GB’lık üç farklı RAM seçeneğine ve 64-128-256 ve 512 GB’lık 4 farklı depolama alanı seçeneğine sahip olacağını zaten öğrenmiştik. 8 GB’lık RAM ve 512 GB’lık depolama alanına sahip seçenek, muhtemelen cihazın en güçlü ve en pahalı versiyonu olacak.

Huawei Mate 20 Pro’nun Resmi Videosu Sızdı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Mate 20 Pro’nun Resmi Videosu Sızdı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla