yükleniyor...

Huawei Mate 10 Pro’nun Ön Paneli Sızdı

Huawei Mate 10 Pro amiral gemisinin ön paneli sızdırıldı. Huawei 17:9 en boy oranına sahip yeni ekranı ile teknoloji severlerin karşısına çıkacak.

Huawei Mate ailesinin yeni üye Mate 10 Pro akıllı telefonunun ön paneli sızdırıldı. Ekim ayı içerisinde tanıtılması beklenen modelin 16:9 en boy oranlı akıllı telefonlardan daha uzun ve farklı olduğu ön panele ilk bakıldığı zaman anlaşılıyor. Xiaomi Mi Mix modelinde kullanılan 17:9 en boy oranı Huawei’nin yeni akıllı telefonunda da tercih edilen bir oran olmuş.

Önceye göre ekran çerçevelerini oldukça küçülten Huawei kahverengi ve mavi gibi renk seçeneklerini sunacak gibi görünüyor. Huawei Mate 10’un bu yıl göstereceği performans ile ilgi odağı olması bekleniyor.

Sekiz çekirdekli HiSilicon Kirin 970 işlemci yongasına sahip olan cihaz Cortex A73 mimarisine göre 25 kat daha fazla başarılı, 50 kat daha performanslı olması bekleniyor.

8 çekirdekli CPU’ya sahip olması beklenen cihaza 12 çekirdekli bir GPU’nun eşlik etmesi bekleniyor. Bu ikilinin veriyi daha hızlı işleme ve daha az pil gücü tüketimi sağlama kosunda iddialar söz konusu.

huawei mate 10 pro ile ilgili görsel sonucu

EntireView adı verilen çerçevesiz bir ekranın cihazın ön panelinde kullanılması bekleniyor. Ayrıca 6 inçlik ekrana boyutu olan Huawei Mate 10 modelinde 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleri bulunacak. Huawei Mate 10’un yaklaşık olarak 7000 yuan’dan yani yaklaşık olarak 1041 dolardan satışa sunulacağı iddia ediliyor.

Mate 10 Lite modelinin ise 3700 yuan yani yaklaşık olarak 550 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

Huawei’nin yeni amiral gemileri ile ilgili detaylar 16 Ekim tarihinde Münih’te yapılacak olan lansman ile birlikte ortaya çıkacak.

Huawei Mate 10 Pro’nun Ön Paneli Sızdı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Mate 10 Pro’nun Ön Paneli Sızdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla