yükleniyor...

Huawei Mate 10 Pro, 2017'nin en iyi akıllı telefonu seçildi

Amerikan iş dergisi Forbes’te 2017’nin en beğenilen akıllı telefonu Huawei Mate 10 Pro oldu.

Huawei’in yeni amiral gemisi Mate serisinin en yeniüyesi Mate 10 Pro, ünlü iş dergisi Forbes tarafından yılın en iyi akıllı telefonu seçildi. Rakipleri ile kıyaslandığında üstün bir başarı sağlayan Mate 10 Pro, Kirin 970 yonga setini kullanıyor. 

Yapay zekalı bir işlemci kullanan Mate 10 Pro, en iyi bilgi işlem gücüne sahip ve Android’de en güçlü işlemciyi kullanıyor.

Huawei Türkiye Müdürü Seth Wang, yılın en iyi akıllı telefonu seçilmesinden dolayı mutluluklarını ifade eden bir açıklama yaptı. Wang; “Son zamanlarda artan akıllı telefon kullanımları 2021 yılına kadar Dünya nüfusunun yüzde 60’ından fazlası kullanmaya başlayacak. Akıllı telefon pazarı her geçen gün genişliyor ve büyüyor. Bu tür değerlendirmeler bizler için çok önemli, yılın en iyi telefonu seçilmekten bizlerde gurur duyuyoruz.” dedi.

Huawei Mate 10 Pro, 2017'nin en iyi akıllı telefonu seçildi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Mate 10 Pro, 2017'nin en iyi akıllı telefonu seçildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları