yükleniyor...

Huawei Honor 9 Duyuruldu!

Huawei, farklı bir tasarım uygulayarak yeni amiral gemisi Huawei Honor 9 modelini tanıttı. Yeni iyileştirmeleriyle karşınızda Huawei Honor 9.

Huawei, farklı bir tasarım uygulayarak yeni amiral gemisi Huawei Honor 9 modelini tanıttı. Yeni iyileştirmeleriyle karşınızda Huawei Honor 9.

Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen bir etkinlikte Honor 9 modelini duyuran Huawei, bir önceki modeli olan Honor 8’den oldukça farklı bir şekilde geliyor. Metal ve cam karışımı çerçeveden oluşan cam yüzeyi ve mükemmel bir uyum içerisinde olan arka paneli parlak bir yapıda olup 15 kat camdan oluşuyor. Cihaz üzerinde parmak izi sensörü ön kısımda yer alıyor.

Huawei yeni amiral gemisinde 3D ses sistemine yer vermiş durumda. Huawei Histen adını verdiği bir ses teknolojisi bulunuyor. Monster ile iş birliği ürünü olan yeni ses sistemini kulaklıklardan esinlenerek geliştirmiş.

9 Temmuz itibariyle ilk olarak Avrupa’da satışa sunulacak. Huawei Honor 9 modelinin fiyatı ise 430 ile 510 dolar arasında olacak. Cihazın sahip olduğu renk seçenekleri ise mavi, gri, siyah ve kehribar sarısı olacak.

Cihazın sahip olduğu diğer donanım özellikleri ise 5.15 inç büyüklüğünde ve 1080p çöüzünürlüğe sahip IPS ekran, 8 çekirdekli Kirin 960 işlemci, 4 GB ve 6 GB kapasiteli RAM seçenekleri bulunmakta. Cihaz 64 GB dahili depolama alanı bulundururken microSD kart desteği de sunuyor.

3200 mAh pil ömrüne sahip olan yeni amiral gemisi arkada 20 ve 12 MP’lik çift kamera ve önde ise 8 MP çözünürlüğe sahip bir kamera bulunuyor. Ayrıca cihaz çift sim kart desteği de sunuyor. Huawei Honor 9 Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle gelecek.

Huawei Honor 9 Duyuruldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei Honor 9 Duyuruldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla