yükleniyor...

HTC U11 EYEs Özellikleri Belli Oldu!

HTC’nin yeni orta segment akıllı telefonu HTC U11 EYEs’ın tanıtılmasına çok kısa bir süre kala Evan Blass tarafından bazı teknik özellikleri sızdırıldı.

Henüz daha tanıtılmayan ve tanıtılmasına çok az bir süre kalan HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC U11 EYEs’ın teknik özellikleri teknoloji dünyasında sızıntı haberleriyle ünlü hesap Evan Blass tarafından ortaya çıkarıldı.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve büyük ilgi gören HTC U11 serisi amiral gemisi akıllı telefonun orta segment modeli olacak HTC U11 EYEs modeli 15 Ocak tarihinde tanıtılacak. Yeni akıllı telefonun tanıtılmasına kısa bir süre kala tüm teknik özellikleri Evan Blass tarafından sızdırıldı.

HTC marka akıllı telefonlarda bulunan Edge Sense teknoloji yeni akıllı telefonda da yerini koruyacak. IP67 suya karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olan akıllı telefonun önde iki adet arkada ise tek kamera ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Snapdragon 652 yongasından güç alacak olan HTC U11 EYEs’ın 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunacak. Ayrıca microSD kart desteği de sağlanacak. 6 inç büyüklüğünde Full HD, Super LCD3 ekrana sahip olması beklenen cihazda 3930 mAh büyüklüğünde bir batarya bulunacak. USB Type-C bağlantı seçeneği ile gelmesi beklenen cihazda hızlı şarj desteği de yer alacak.

HTC U11 EYEs cihazı piyasaya sürülürken Android 7.1 Nougat sürümü ile giriş yapacak ancak kutudan çıktıktan sonra Android Oreo’nun son sürümüne güncellenebilecek. Yeni akıllı telefonun siyah, gümüş ve kırmızı şeklinde üç farklı renk seçeneği mevcut olacak. Orta segment akıllı telefon sınıfına dahil olacak bu cihazın yaklaşık olarak 1800 TL fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

HTC U11 EYEs Özellikleri Belli Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC U11 EYEs Özellikleri Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla