yükleniyor...

HTC U11 Akıllı Telefon Android Oreo Güncellemesi Alıyor

HTC’nin yeni akıllı telefonu U11 akıllı telefonu Android’in son sürümü olan Oreo güncellemesi almaya başladı.

Tayvan merkezli üretici HTC, Android 8 yani Android Oreo güncellemesi ile birlikte Android’in son sürümünü kullanmaya başladı.

HTC U11‘e gelen güncelleme 1.33 GB büyüklüğe sahip, fakat gelen güncelleme ne yazık ki ülkemizde satışı yapılan U11’leri şuanlık kapsamıyor ve ülkemize ne zaman geleceği ise tam olarak bilinmiyor.

HTC U11'e Android oreo Güncellemesi Geliyor.
HTC U11’e Android Oreo güncellemesi geliyor.

Android Oreo güncellemesi 2.31.709.1 numarası ile geliyor. Bu güncelleme ile birlikte arka planda uygulama açıkken videolar izlenebiliyor, Tayvanda bulunan Chunghwa Telecom aboneleri için Wi-Fi desteği de sunulmuş durumda.

Sizce ülkemiz bu güncelleme ne zaman gelir veya bu güncelleme ülkemize gelir mi? 

HTC U11 Akıllı Telefon Android Oreo Güncellemesi Alıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC U11 Akıllı Telefon Android Oreo Güncellemesi Alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla