yükleniyor...

HTC U Ultra İçin Güncelleme Yayınlandı!

HTC U Ultra modeli için yayınladığı güncellemelerin ardı arkası kesilmiyor. İlk yayınladığı güncellemenin ardından ikinci bir güncelleme daha yayınlandı.

HTC U Ultra modeli için yayınladığı güncellemelerin ardı arkası kesilmiyor. İlk yayınladığı güncellemenin ardından ikinci bir güncelleme daha yayınlandı. Yeni gelen güncelleme ile HTC U Ultra modelinde meydana gelen değişiklikler haberimizde!

Lansmanı bu yılın başlarında gerçekleşen HTC U Ultra ve U Play modellerinin tanıtımı gerçekleştirildi. Cihaza gelen ilk güncellemenin iki ay önce yapılmasının ardından yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Yeni bir güncellemenin yayınlandığı Twitter sosyal medya platformu üzerinde shani248 kullanıcı adı taşıyan bir lişi tarafından duyuruldu.

Yeni güncelleme ile birlikte sürüm numarası 1.62.708.1’e yükselen cihaza gelen güncellemenin boyutu 600 MB.Güncelleme içeriğinde sistem performansını iyileştiren değişiklikler yer alıyor.

Güncelleme notları içerğinde herhangi bir özel detaya yer vermeyen HTC, OTA desteği ile güncellemenin dağıtılmaya başladığı ancak ilk olarak hangi ülkede yapılacağı konusunda şu an için net bir bilgi bulunmamakta. HTC U Ultra cihazına sahip olan kişiler cihazın her zaman olduğu gibi Ayarlar sekmesi içerisinde yer alan Yazılım Güncelleme bölümünden güncellemenin akıllı cihazlarına ulaşıp ulaşmadığı konusunda kontrollerini yapabilirler.

HTC U Ultra İçin Güncelleme Yayınlandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC U Ultra İçin Güncelleme Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla