HTC Tekrar Düşüş Yaşadı !

HTC Tekrar Düşüş Yaşadı !

HTC uzun zamandır bir düşüş içinde ve artık bu düşüş durumundan kurtulmanın planlarını yapıyor. Yılın 1.çeyrek raporlarına göre ciddi bir düşüş yaşadı HTC . Fakat HTC 10 ile beraber bu düşüşten kurtulacağına inanıyor şirket, detaylar haberimizde..

image

HTC’de bir türlü kayıp dinmiyor ve bu sefer işler çok daha ciddi. 1 Ocak ile 31 Mart arasını kapsayan 1. Çeyrek raporlarına göre HTC , 148 Milyon dolar kaybetti. Ayrıca toplamda 14.8 Milyar dolar gelir elde eden HTC, geçen yıl 41.8 milyar dolar gelir elde etmişti aynı çeyrekte. Yani %64 oranında kayıp yaşandı gelir konusunda.

Fakat bu durumdan en yakın zamanda kurtulacağını söyleyen HTC yetkilileri, HTC 10 ve HTC Vive ile beraber yükselişe geçeceklerini , başarıya ulaşacaklarını söylüyor.

Htc , elinden gelen her şeyi yapmak istediğini belli ediyor ve yeni ürünlerini de buna göre hazırlıyor. Artık müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket ettiği için bu durumdan da kurtulacaktır. Fakat fiyat konusunda bir kez daha düşünmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Mert Büyük

Kaynak: Technosfer

"HTC Tekrar Düşüş Yaşadı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC Tekrar Düşüş Yaşadı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HTC Tekrar Düşüş Yaşadı ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları