yükleniyor...

HTC One M9 İçin Android Nougat Çıktı!

HTC One M9 modeli için uzun süredir beklenen Android Nougat sürümü yauınlandı. Güncelleme ülkemize ne zaman gelecek?

Android kullanıcılarının en çok merak ettiği şey Android 7.0 Nougat sürümünün ülkemize ne zaman tam olarak geleceği. Güncellemeler hız kesmeden devam ederken bir yeni güncelleme de One M9 modeli için yayınlandı. HTC tarafından geçen yılınsonlarına doğru yapılan açıklamada güncellemenin öncelikle HTC 10, One M9, One A9 gibi modellere gönderileceği söylenmişti.

HTC 10 ve HTC One A9 modellerine yeni Android güncellemesinin yayınlanmasının ardından gözler HTC One M9’a çevrildi.

HTC One M9 kullanıcılarının merakla beklediği güncelleme için müjdeli haber, Graham Wheeler’dan geldi.

One M9 için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayı

HTC ürün ve sercis yöneticisi tarafından Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada One M9 modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesi Avrupa, Türkiye ve Güney Afrika’da bulunan cihazlar için yayınlandığını açıkladı.

OTA ile dağıtımı yapılan güncelleme bugünden itibaren One M9 modelleri için dağıtılmaya başlandı. Ancak tüm cihazlara dağıtılması biraz zaman alabilir.

HTC 10 kullanıcılarının güncellemelerin durdurulmasında konusunda firmaya yönelttiği sorular sonrasında yaşanan sorunu tam olarak çözebilmek için dağıtımın kısa bir süre durdurulduğu açıklaması yapıldı. HTC 10 çin en kısa zamanda güncellemenin devam edeceği belirtildi.

 

HTC One M9 İçin Android Nougat Çıktı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC One M9 İçin Android Nougat Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle American Horror Story Izle Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir sosyal medya faydaları subdomain mi klasör mü gl hf ne demek nick oluşturucu tarhana ekşi olursa ne yapılır demon slayer izle