yükleniyor...

Htc One A9'un özellikleri ve gerçek görselleri sızdırıldı

Htc One A9‘a ait ilk sızıntılar; Evleaks tarafından başlatılmıştı, geçtiğimiz günlerde renk seçenekleri ortaya çıkmıştı. Bugün ise kesinleşen teknik özellikleri ve yeni akıllı telefona ait olduğu sanılan bir görsel bizleri bekliyor.

Htc‘nin yeni akıllı telefonu One A9’un teknik özellikleri şöyle;

5 inç AMOLED ekranı, 2 GB belleği, 16 GB depolama alanı, Snapdragon 617 işlemcisi ve Adreno 405 grafik işlemcisinin yanında Qualcomm Quick Charge 3.0 özelliği de bizleri bekliyor. Daha önceki sızıntıda da şu teknik özellikler sızdırılmıştı; 13 MP arka kamerası, 4 MP UltraPiksel ön kamerası,2150 mAh pili ve parmak izi sensörü gibi özellikleri duymuştuk.

teknoloji haberleri, teknoloji, inceleme

Htc One A9’un renk seçenekleri ise şu şekilde;asit altın, opal gümüş, derin granat, karbon grisi, rose altın ve dökme demir gibi renk seçenekleri bizleri bekliyor. Renkleri direk olarak telefonların üzerinde görmek isterseniz hazırladığımız fotoğraf galerisine göz atabilirsiniz.

Htc, yeni akıllı telefon One A9’u 29 Eylül tarihinde tanıtılması bekleniliyor.

 

Yazımızın başında da bahsettiğimiz fotoğrafa aşağıdan ulaşabilirsiniz.

408813117523

 

Htc One A9'un özellikleri ve gerçek görselleri sızdırıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Htc One A9'un özellikleri ve gerçek görselleri sızdırıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla