yükleniyor...

Htc One A9 Tasarımları Basına Sızdı!

HTC tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde piyasaya sunulan akıllı telefon HTC One M9’un beklenilen satış rakamlarına ulaşamamış olduğunu fark eden firma yeni bir model ile atak yapmayı planlıyor.

Tayvan’lı üretici firma yen çıkacağı akıllı telefonları ile HTC’nin M7 ile yakaladığı satış rakamlarını yakalamayı planlıyor ancak bunun için yeni çıkardığı ürünlerinde gerektiği kadar tasarıma önem vermiyor olacak ki kullanıcılar tarafından yeni çıkarılan telefonlar çok fazla benimsenmiyor.

Htc One A9 Tasarımları

Htc One A9 Tasarımları

 

Htc One A9 incelemesini ürün elimize ulaştığı zaman yapacağız ve ancak tasarımı hakkında büyük merak uyandıran Htc one A9 tasarımları isiminde yayınlanan bazı görseller ile bizlerin aklındaki soru işaretlerini birazda olsa gidermeyi başardı.

Htc One A9 Tasarımları

Htc One A9 Tasarımları

Apple’ın akıllı telefon serisinin ürünlerinden en çok beğenilenler arasında yer alan İphone 6’nın tasarımına çok fazla benzeyen kasa yapısı ve sanal tuş üzerinde ısrar ettiğini HTC’nin görebiliyoruz. Akıllı telefon piyasasında ürünlere yenilik getirmek kullanıcılar açısından çok önemli bir ekten. Bu nedenle Htc firması bu üründe çok fazla bir yenilik katmış gibi gözükmüyor.  Snapdragon 617 işlemciye ve 5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekrana sahip olacağını düşündüğümüz Htc One A9’da 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza mevcut olabilir. Cihazın arka tarafında 13 Megapiksel çözünürlüğünde Sony üretimi bir sensör kullanılma ihtimali çok yüksek. 3000 mAh batarya kapasitesine sahip olacağını düşündüğümüz cihazın Android 6.0 ile birlikte gelmesi büyük bir ihtimal. Htc One A9 Tasarımları hakkında detaylı görsellere ve teknoloji haberlerine ulaşmak için Technosfer.com’u takip etmeyi unutmayın.

Htc One A9 Tasarımları Basına Sızdı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Htc One A9 Tasarımları Basına Sızdı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla