yükleniyor...

HTC One A9 Geekbench Puanı Görüldü !

Uzun süredir istenilen başarıyı bir türlü yakalayamayan HTC , bu kez piyasaya emin adımlarla giriş yapacak bir telefonu olacak olan One A9 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Aero kod adıyla daha önceki sızıntılarda karşımıza çıkan HTC One A9’un bu kez de Geekbench testi puanı sızdırıldı. Görülen o ki cihaz piyasaya bomba gibi bir giriş yapacak.

01-htc-one-a9-geekbench-test-1441874010

Cihazın ısınması nedeniyle One M9’da işlemci frekansını düşürme yolunu seçen , ardından çıkardığı One M9 Plus ile de başarısızlığı sürdüren HTC , tepkilerden nasibini almıştı. Tepkileri dikkate almış olacak ki bu kez kusursuza yakın bir cihaz üretmeyi amaçlayan HTC performans testlerinde S6 ve S6 Edge Plus’ı geride bırakan bir cihaz ortaya çıkardı. İşlemci olarak MeidaTek Helio X20’yi tercih eden HTC , 1.9 Ghz hızında çalışan 10 çekirdekli işlemcisiyle üstün performans sunacak. Cihazda ayrıca 4 GB Ram bulunacak. Kamera konusunda da çok eleştiri alan HTC , bu kez cihazında üstün bir kameraya yer verecek.

29 Eylül’deki etkinlikte tanıtılması beklenen cihazı sabırsızla bekliyoruz.

HTC One A9 Geekbench Puanı Görüldü ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC One A9 Geekbench Puanı Görüldü ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları