HTC M9 Farklı Bir Tasarımla Sızdı !

  • 22 Şubat 2015
  • 1.220 kez görüntülendi.
HTC M9 Farklı Bir Tasarımla Sızdı !

Evleaks sızıntılarıyla bambaşka HTC M9 görüntüleri sızdırılmıştı ve herkes tarafından büyük beğeni topladı . Benimde ilgimi özellikle evleaks tarafından sızdırılan model çekti çünkü yepyeni hatlara sahip ve mükemmel bir dizaynı var . Fakat Almanya’dan gelen bilgiler arka tasarımın aynı fakat ön tasarımda farklılıklar var özellikle de M8 tasarımına çok benziyor. 

htc-one-m9-cyberport-3-710x710

Özelliklerine sitemizdeki M9 haberinden bakabilirsiniz. Almanya tarafından gelen tasarımlar bu şekilde. Özelliklere yorumlara bakacak olursak bu tasarım M8 tasarımını çok andırıyor ve artık yeni bir şeyler bekleniyor. Özellikle evleaks tarafından sızdırılan belgelerle birlikte beklentiler bu kadar yüksekken HTC bu beklentileri boş çıkaracak bir adım atarsa hem kendisi zarara uğrar hem bundan Samsung S6 ve LG G4 faydalanır.

m9-htc-710x454

Son paylaştığımız görseldeki gibi gelirlerse mükemmel bir adım olucak HTC , özellikle orijinal M9 çok daha şık duruyor ve özellikle Htc yazısının olduğu siyah şeritte ısrar ederse çok fazla eleştiriye maruz kalıcak . 1 Mart Htc Lansmanını heyecanla bekliyoruz . Her bilgiyi adım adım aktaracağız bizi takip etmeye devam edin ! 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ