SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
667
247 0

HTC , Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Çıkarıyor

HTC , Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Çıkarıyor
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Özellikle iPhone 7 çıkmadan önce sızıntılarla popüler olan, daha sonra Motorola’nın Moto Z telefonunda kullanması ve iPhone 7 serisinin 3.5mm jack olmadan gelmesi diğer firmalarında bu konu ile ilgili atak yapmasına neden oldu . Apple’dan sonra sıra HTC tarafına geliyor gibi. Detaylar haberimizde..

Apple iPhone 7 serisi ile başlayan bu popülerlik , sonrasında LeEco Le Pro 3 modelinde de bu kulaklık çıkışının olmaması ile beraber sıra HTC’nin Bolt adındaki operatör telefonuna geldi. Ses çıkışı artık m ile sağlanacak.

img_1679

ABD’li Sprint operatörüne özel olması beklenen HTC Bolt modeli, HTC 10 ile hemen hemen aynı fakat bazı noktalarda tasarımsal değişiklikler var. Özellikle 3.5mm jack kaldırılması ve çift Led flaşın kameranın üstüne koyulması dikkat çeken noktalar olarak göze çarpıyor.  Özellikleri HTC 10 ile tamamen aynı olması bekleniyor.

HTC , kulaklık girişi kalitesi bakımından en iyisini bizlere sunuyordu . Bence HTC adına gereksiz bir hamle olmuş , kullanıcılar HTC’nin ses kalitesinden gayet memnun kalıyordu, devam edeceği gibi duruyor fakat kullanıcılar bu kulaklık girişinin kaldırılmasından pek memnun olmamış gibi duruyor.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" HTC , Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Çıkarıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC , Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Çıkarıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda HTC , Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Çıkarıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.