Htc Butterfly 3 Göründü !

  • 24 Mart 2015
  • 598 kez görüntülendi.
Htc Butterfly 3 Göründü !

HTC Butterfly serisi One serisinden ayrı fakat Amiral gemisi seviyesine konumlandırabileceğimiz bir seri. Hem kalite hemde kullandığı işlemci bakımından gerçekten üst seviyede. Butterfly 2 ülkemize gelmemişti fakat gelseydi eğer birçok kişinin tercihi olabilirdi çünkü Desire serisi izlerini taşıyor biraz da. Bu telefon raporlarda görüntülendi ve özellikleri de az çok belirgin olmaya başladı .

HTC-J-Butterfly

Htc Butterfly 3 , 5.2 İnç Quad Hd (2K ) Ekran ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca M9 Plus’a benzer bir tasarıma sahip olabilir . 3 Gb Ram, Snapdragon 810 işlemcisine sahip olması beklenen telefon parmak izi okuyusuna sahip olmayacak . HTC şuanda Snapdragonun ısı sorunuyla uğraşıyor ve sorunu hallettiklerini 2 gün önceki haberimizde dile getirmiştik. Fakat bir sorun var bizim açımızdan eğer bu telefonu bekliyorsanız bir ihtimalle sahip olmak için daha çok uğraşmanız gerekecek çünkü ülke ülke belirlenecek ve sadece Uzakdoğu ülkelerinde satışa çıkabilir bu yüzden bizi takip edin, satışa çıkar çıkmaz size ileteceğiz.

Butterfly segmenti gerçekten en güzel telefonlara sahip segmentlerden biri. Ülkemizde görmekten tabiki makul bir fiyatla mutluluk duyacağız. İnşallah gelir diye umuyoruz ..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ