yükleniyor...

HTC Android Nougat'ı Duyurdu!

HTC’nin Android piyasasında güncelleme konusunda sıkıntı yaşatmayan markalardan olduğu bir gerçek.Android Nougat’ın isminin kesinleşmesiyle beraber HTC’de yeni Android sürümüne güncelleyeceği cihazlarını açıklamaya başladı. Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada geçtiğimiz yılın amiral gemisi One M9 ve bu yılın yeni telefonu HTC 10’un yanında HTC One A9’a da yer vermiş.

htc

HTC’nin resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla beraber amiral gemisi telefonlarına güncelleme vereceğini duyurdu. Yılın 3. çeyreğinde tanıtılacak olan Android Nougat’ı ilk olarak Nexus cihazları kullanacak. Eylül ayında Nexus cihazlarına dağıtılacak olan yeni Android sürümünün HTC cihazlarına ise yıl sonunda gelmesi bekleniyor.

Duyurulan bazı cihazların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Utku Can Barut – Technosfer

HTC Android Nougat'ı Duyurdu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC Android Nougat'ı Duyurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı adet geciktirici ilaç isimleri nabızdan hamilelik testi