SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
643
238 0

HTC Android Nougat'ı Duyurdu!

HTC Android Nougat'ı Duyurdu!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

HTC’nin Android piyasasında güncelleme konusunda sıkıntı yaşatmayan markalardan olduğu bir gerçek.Android Nougat’ın isminin kesinleşmesiyle beraber HTC’de yeni Android sürümüne güncelleyeceği cihazlarını açıklamaya başladı. Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada geçtiğimiz yılın amiral gemisi One M9 ve bu yılın yeni telefonu HTC 10’un yanında HTC One A9’a da yer vermiş.

htc

HTC’nin resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla beraber amiral gemisi telefonlarına güncelleme vereceğini duyurdu. Yılın 3. çeyreğinde tanıtılacak olan Android Nougat’ı ilk olarak Nexus cihazları kullanacak. Eylül ayında Nexus cihazlarına dağıtılacak olan yeni Android sürümünün HTC cihazlarına ise yıl sonunda gelmesi bekleniyor.

Duyurulan bazı cihazların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Utku Can Barut – Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" HTC Android Nougat'ı Duyurdu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC Android Nougat'ı Duyurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda HTC Android Nougat'ı Duyurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.