HTC Amiral Gemi Serisini Değitiriyor !

  • 05 Haziran 2015
  • 682 kez görüntülendi.
HTC Amiral Gemi Serisini Değitiriyor !

HTC, özellikle 5 yıl önce Android yeni yeni gelişirken Sensation serisiyle başarıdan başarıya koşuyor, Apple’ın domine ettiği Amerika’da bile en çok satılan telefon markası oluyordu. Bir süre sonra bişeyler oldu ve özgün telefonlar verememeye , yazılım alanında da sürekli aynı şeyler çıkmaya başladı. Tabi iPhone’da çok büyük bir ivme kazanmıştı onun da bir etkisi var.

htc-logo-1

 

Son çıkardığı Amiral gemisi M9 ile birlikte istediği satış rakamlarına ulaşamayan ve ayrıca yanında çıkardığı M9 Plus , M8S gibi modellerle de ilgi çekemeyen HTC bu işe yeni baştan başlamayı planlıyor artık. HTC One ile birlikte ivme kazanıp ,nedense sanki boşlayıp 3 yıldır pek de tasarım ve yazılım anlamında bişeyler katamaması sebebiyle Htc iyice gündemden düşmüştü. Hatta Teknosa gibi mağazalara gittiğimiz zaman S6 ve İphone 6 ‘nın mükemmel bir yerde konumlandırılıp, M9’un ücra köşelere konulduğunu da görebiliyoruz.

HTC yeni adımları ile birlikte başarıyı düzenli olarak getirebilecek mi? Türkiye fiyatlarına da el atmalarını öneriyoruz..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ