yükleniyor...

HTC 10 Güncellemesi ile Kamera'da Gelişme Oldu !

Htc 10, daha ülkemizde piyasaya resmi olarak çıkmadı fakat çıkmadan önce sanırım son güncellemesini almış oldu. Kamera alanını daha çok kapsayan bu güncelleme kamerayı güzel bir şekilde geliştirdi. Detaylar haberimizde..

Htc bugün yaklaşık 335 Mb’lık bir güncelleme yayınladı en son amiral gemisine. Bununla birlikte kamera performansında ciddi anlamda artış yaşandı.

image

DxOMark testinde 88 puanla liderliği S7 Edge ile paylaşan Htc 10, bu güncelleme ile birlikte zirveyi iyice zorluyor. Peki bu güncelleme ile beraber neler geldi ??

-Otomatik HDR çekimlerinde iyileştirmeler

-Düşük ışık modunda netlik/parlaklık iyileştirmeleri

-Açık havada netlik geliştirmeleri

-Pro modunda mor renkte azalma

-Değiştirilen lazer otofokus arayüzü

image
Telefonda f/1.8 lense sahip 12 megapiksel çözünürlüklü yeni nesil Ultrapiksel sensör yer alıyor. 1,55um büyüklüğünde piksellere sahip yeni nesil kamera en iyi düşük ışık çekim performanslarından birini sunuyor.

Htc 10, ayrıca optik imaj sabitleyici tarafında bir ilke imza atarak ön kameraya da OİS getiriyor. Arka tarafta zaten diğer amiral gemilerinde de mevcut durumda HTC 10’da da bu şekilde.

HTC bakalım ülkemizde ne kadar ilgiyle karşılanacak ?

Mert Büyük

Kaynak: Technosfer

 

HTC 10 Güncellemesi ile Kamera'da Gelişme Oldu ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC 10 Güncellemesi ile Kamera'da Gelişme Oldu ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla