SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
645
239 0

HTC 10 Fiyatında İndirim!

HTC 10 Fiyatında İndirim!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

HTC’nin bu yılki amiral gemisi HTC 10, piyasaya çıkmasıyla birlikte satış rakamları merakla bekleniyordu. Rakiplerinin gerisinde bulunan HTC, agresif fiyat politikasıyla hedeflediği yüksek satış rakamlarına ulaşamamıştı. Yeni bir taktik belirleyen Tayvanlı şirket cihazın fiyatında indirime gitme kararı aldı.

htc 10

Amerika’da 699$’lık fiyat etiketiyle satışa çıkan HTC 10’un fiyatında indirime gidildi. 100$’lık bir fiyat indirimi yapılan cihazın çıkış fiyatı eleştirilerin odağı haline gelmişti. Malzeme kalitesi ile rakiplerine kafa tutan cihazın, yüksek fiyat etiketiyle beklenilen satış rakamlarına ulaşamamıştı.

Desire 10 hamlesiyle nasıl satış rakamlarına ulaşılabilineceği merakla beklenirken bu hamle ile HTC 10’nun beklenen ilgiyi görüp görmeyeceği de bir merak konusu.

Utku Can Barut – Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" HTC 10 Fiyatında İndirim! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC 10 Fiyatında İndirim! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda HTC 10 Fiyatında İndirim! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.