yükleniyor...

HTC 10 Bu Kez Tanıtım Videosuyla Görüldü!

HTC’nin bu seneki amiral gemi olarak tabir edilen modeli HTC 10 bu kez , sızdırılan resmi tanıtım videosuyla karşımıza çıktı. Daha önceden sızdırılan görsellerden görülen yeni tasarım videoda ön planda tutulmuş.

HTC-10-02-144

Şimdiye karar gerek görsel sızıntılar , gerekse cihazın donanımı konusunda birçok sızıntıyla karşımıza çıkan HTC 10 , tanıtıma yalnızca bir gün kala resmi tanıtım videosuyla sızdırıldı. Video da metal kasasının tasarımına ağırlık verilen cihazda ayrıca parmak izi okuyucusu ve kapasitif tuşlardan kurtulmuş bir cihaz görülüyor. Hoparlör çıkışı konusunda iddialı olan HTC’nin cihazda tek bir hoparlör çıkışı bulundurması ise nasıl bir ses deneyimi yaşatacağı konusunda merak uyandırıyor. Kamera kısmında ise HTC , One M serisinde kullanmadığı lazer otofokus özelliğine bu cihazda yer vermiş.

Daha önceden sızdırılan görsellerde 4 renk seçeneği olacağı söylenirken video da yalnızca beyaz , altın ve siyah renk seçeneği olacağı görülüyor. Cihaz yarın New York , Londra ve Taipei’de düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak.

HTC 10 Bu Kez Tanıtım Videosuyla Görüldü! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HTC 10 Bu Kez Tanıtım Videosuyla Görüldü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla