yükleniyor...

Hopi, 2017 alışveriş istatistiklerini açıkladı

Hopi, Ocak 2017 ve Aralık 2017 arasında yapılan alışveriş istatistiklerini açıkladı.

Türkiye genelinde 5.6 milyon üyeye sahip olan Hopi, 2017 yılına dair alışveriş istatistiklerini açıkladı. Yeme içme, teknoloji, giyim, ayakkabı gibi yüzlerce kategoride ürünü bulunan Hopi, en çok satışı ayakkabı kategorisinde satmış.

Hopi üzerinden alışveriş yapanların büyük çoğunluğunu erkekler oluşturuyor ve neredeyse aynı oranda erkekleri kadınlar takip ediyor. En çok alışverişi ise Pazar günleri ve saat 16.00 ila 18:00 arasında yapıyoruz. Tabi ki de en çok alışveriş yaptığımız aylar ise yaz ayları ve son bahar ayları oluyor. Haziran’da iç giyim, Temmuz’da bayan giyim, Ağustos’da çocuk giyim, Eylül’de ayakkabı ve Aralık’ta elektronik kategorileri takip ediyor.

EN ÇOK ALIŞVERİŞ YAPAN İLLER

Hopi’nin açıkladığı istatistiklere göre en çok alış veriş yapan il İstanbul oluyor. İstanbul’u, Ankara, İzmir, Trabzon ve Adana takip ediyor.

TÜRKİYE’NİN TERCİHİ “SİYAH”

Hopi 2017 istatistiklerine göre Türkiye’de sipariş edilen ürünlerin büyük bir kısmı Siyah renkte, siyah rengi lacivert ve mavi renkleri takip ediyor.

KOZMETİK ALIŞVERİŞİNİ ARALIKTA YAPTIK

Paylaşılan istatistikte en çok kozmetik alışverişini Aralık ayında yapmışız. Ekim ayında en çok makyaj seti, fondöten ve ruj satın alırken Mayıs ayında nemlendirici, Şubat ayında oje, Kasım ayında ise saç boyasını satın almışız.

Hopi uygulamasını bu yıl en  fazla iOS işletim sistemli cihazlardan indirmişiz. Aynı zamanda Hopi’de bulunan paracık sistemi ile alışveriş yapanlar Beymen, Morhipo, Boyner YKM gibi mağazalarda paracıklarını 80’e katladı. 

Hopi, 2017 alışveriş istatistiklerini açıkladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Hopi, 2017 alışveriş istatistiklerini açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla