yükleniyor...

Honor 90 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

Honor 90 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Honor 90 serisi, Honor 80 serisiyle kıyaslandığında çok fazla değişim getirmediği yönünde haberler çıkmıştı. Fakat internete sızan yeni bir görsel, bu serinin üyelerinin nasıl görüneceği konusunda bir fikir edinmeye yardımcı oluyor. Honor 90 serisi, Honor 80 Pro serisiyle benzer bir tasarıma sahip. Pro modelinde altıgen kamera tasarımından vazgeçilmezken, kameralar iki farklı modülde kullanıcıların karşısına çıkıyor. Arka paneldeki çift dokulu tasarım da ayrıca dikkat çekiyor.

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci, 1224 p çözünürlüklü kavisli ekran ve 90W hızlı şarj desteği de Pro versiyonun özellikleri arasında yer alıyor. Honor 80 Pro’da şarj hızı 66W seviyesindeydi. Ancak Honor 90 Pro, 90W hızlı şarj desteği sunuyor.

Standart versiyonda ise iki yuvarlak kamera modülü görülüyor. Arka panelin benekli tasarımı dikkat çekerken, bu versiyonda 66W şarj hızının değişmeyeceği belirtiliyor. Honor 90 serisinde ana kamera görevini 200 megapiksel çözünürlüklü ISOCELL HP3 kamera üstlenecek.

Honor 90 serisi, 29 Mayıs’ta yani Honor 80 serisinden yaklaşık altı ay sonra kullanıcıların karşısına çıkacak. Özellikle teknoloji tutkunlarının heyecanla beklediği bu seri, daha önceki Honor serilerine göre birçok yenilik ve geliştirme sunacak gibi görünüyor.

Honor 90 Serisi ile Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Honor’un yeni serisi Honor 90, teknolojiseverlerin büyük bir merakla beklediği bir seri olmaya devam ediyor. Honor 80 serisi ile benzer bir tasarıma sahip olan Honor 90, üstün özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanacağa benziyor. Özellikle Pro versiyonunda sunulan 90W hızlı şarj desteği, kullanıcıların en çok dikkatini çeken özellikler arasında yer alıyor.

Standart versiyonda ise iki yuvarlak kamera modülü ve 66W şarj hızı dikkat çekiyor. Ana kamera görevini 200 megapiksel çözünürlüklü ISOCELL HP3 kamera üstlenecek olan Honor 90 serisi, teknoloji tutkunlarının heyecanını artırıyor.

Honor 90 serisi, 29 Mayıs’ta kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yenilikçi özellikleri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak olan Honor 90 serisi, yeni bir dönemin başlangıcına işaret ediyor. Teknolojik alanda ilerlemek isteyenler için Honor 90, kaçırılmayacak bir fırsat olabilir.

Honor 90 serisinin tanıtım tarihi belli oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Honor 90 serisinin tanıtım tarihi belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Eczaneler Adana Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır 1997 doğumlu kaç yaşında olur