Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Hızlı Ve Öfkeli 9 Google Drive İzle

Hızlı Ve Öfkeli 9 Google Drive İzle

ABONE OL
09 Kasım 2022, 18:39:03

Hızlı Ve Öfkeli 9 Google Drive İzle 2023! Google tarafından geliştirilen Google Drive, kullanıcıların tüm dosyalara herhangi bir cihazdan erişmesine izin veren kullanıcılarla dosya depolama ve senkronizasyon hizmeti sunar. Ayrıca, Google Drive akışını yapmak için güvenli bir yer olan yedekleme için ücretsiz 15 GB Google Drive depolama alanı vardır. Bu arada, kullanıcılar arasında dosya paylaşımını destekler, bu da Google Drive filmleri almanızı sağlar.Bir yandan, herkese açık web’de paylaşılan filmi Google Drive’a kaydedebilir ve indirmeden her yerde çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Öte yandan, Google Drive filmlerini bilgisayara indirebilir ve çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Aşağıdaki içerikler, Google Drive’da film izlemeyi çözmenin bu iki yolu etrafındadır.

Google Drive Online’da Filmler Nasıl İzlenir

İnternette herkese açık olarak paylaşılan Google Drive filmleri vardır. Paylaşılan bu filmleri kaydedebilir veya kendi videonuzu Google Drive’a yükleyebilir ve ardından bunları her yerde film izlemenin taşınabilir bir yolu olan Google Drive ile herhangi bir cihazda çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.Burada, Google Drive’da çevrimiçi film izleme konusunda adım adım bir kılavuz bulunmaktadır.Google arama çerçevesine, “site:drive.google.com Finding Nemo 2003″ gibi herkese açık olarak paylaşılan filmi bulmak için “site:drive.google.com (izlemek istediğiniz film)” yazın .İzlemek istediğinizi seçin ve ardından Google Drive’ınıza kaydetmek istediğiniz klasörü seçmek için Drive’a kısayol ekle simgesini tıklayın .Google Drive’ınızı açın ve filmi hemen bulun. Bilgisayarda önizlemek için Oynat düğmesini tıklayın . Alternatif olarak, Google Drive uygulamasını cep telefonunuzda açabilir ve çevrimiçi oynamak için bulabilirsiniz.

İndirerek Google Drive’da Film Nasıl İzlenir

Google Drive ayrıca kaydettiğiniz filmi indirebilen ücretsiz bir indiricidir. Başkalarının paylaşımının geçersiz olması veya iptal edilmesi durumunda, değerli ve yüksek kaliteli bir Google Drive filmi bulduğunuzda izlemek için Google Drive’dan indirmek güvenli bir yoldur.Seçenek 1. Paylaşılan Google Drive filmini bulduğunuzda, Google Drive klasörünüze kaydetmeden doğrudan indirmeyi seçebilirsiniz.Seçenek 2. Hedef filmin bu olup olmadığını ön izlemeye kaydetmek istiyorsanız, istediğiniz zaman daha sonra Google Drive depolama alanında indirmeyi seçebilirsiniz. Ön izleme penceresinde bir İndir simgesi var.Not: Lütfen indirmek istediğiniz filmin güvenliğinden emin olun, çünkü film maksimum dosya boyutunu aşarsa Google dosyayı virüslere karşı tarayamaz.

Sonuç olarak

Google Drive, önemli dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı yedeklemenize yardımcı olan çok kullanışlı bir depolama hizmetidir ve diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan ücretsiz Google Drive filmlerini bulmanıza yardımcı olabilecek bir kısayoldur. Dolayısıyla, Google Drive’da film izleme konusunda ustalaştıysanız, filmleri keşfetme sınırınız kalmayacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments