Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Hedefimiz bu sene başarı değil Hatay’a umut olmak

Hedefimiz bu sene başarı değil Hatay’a umut olmak

ABONE OL
08 Ağustos 2023, 14:41:45

Puma, spor giyim markası olarak, 2023-2024 sezonunda Hatayspor’un resmi forma sponsoru oldu. İmza töreni TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Törene Puma’nın Orta Doğu Genel Müdürü Taner Seyis, Hatayspor Başkan Vekili Aydın Toksöz ve Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in yanı sıra basın mensupları da katıldı.

Aydın Toksöz, imza töreninde yaptığı konuşmada, bu günün kendileri için çok özel olduğunu belirtti. Hatay’ın deprem sonrası toparlanması için bir mesaj verdiklerini dile getirdi. Ayrıca sponsor markaya teşekkürlerini iletti ve Puma’nın tasarladığı formların her birinin özel bir hikayesi olduğunu vurguladı. Sahalara geri dönemeyen Hatay’ın ne zaman toparlanacağını bilmediklerini ancak bunun en kısa sürede gerçekleşeceğine inandığını söyledi. Ayrıca Hatayspor’un stadyumuyla ilgili fizibilite çalışmalarının yapıldığını ve Mersin’de karşılaşmalarını oynayacakları tamamen hazır bir stadyum olduğunu sözlerine ekledi.

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel ise sponsor markanın yarattığı formların her birinin bir hikayesi olduğunu söyledi. Siyah formanın depremi hatırlamak için yapıldığını ve bütün gelirlerinin depremzedelere bağışlandığını belirtti. Ayrıca Mersin’de 250 bin Hataylı olduğunu ve maç günlerinde taraftarların ücretsiz bir şekilde Mersin’e getirileceğini açıkladı.

Volkan Demirel, takımın ayağa kaldırılması için inandığını ve hedeflerinin bu sezon sadece başarı değil, Hatay’a umut olmak olduğunu söyledi. Transfer çalışmalarının devam ettiğini ve sponsorlarla bu konuları çözeceklerini dile getirdi. Ayrıca bütün transferlerinin sadece 1 Euro harcamadan yapıldığını ve Hatay’ı maddi olarak zorlamadan manevi anlamda yukarı taşımak istediğini ifade etti.

Sponsor markanın Orta Doğu Genel Müdürü Taner Seyis ise trajedi sonrası kulüple iletişime geçtiklerini ve yardıma hazır olduklarını belirtti. Formalardan elde edilen gelirin direkt olarak kulübe gideceğini söyledi. Hatayspor’un artık herkesin ikinci takımı olduğunu vurgulayarak, bu trajediyi unutmamak ve kulübü desteklemek için siyah formayı giyinmeye çağırdı.

Son olarak, yazıdaki önemli kelimelerin kalın hale getirilerek SEO uyumlu bir haber metni şeklinde yazılması gerekmektedir. İçerik tamamen özgün olmalı ve ihtilale neden olacak herhangi bir bilgi içermemelidir.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.milliyet.com.tr/skorer/volkan-demirel-hedefimiz-bu-sene-basari-degil-hataya-umut-olmak-6987893
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments