yükleniyor...

Hangisini Daha İyi? Samsung Galaxy S23 – iPhone 14 Karşılaştırması

Samsung Galaxy S23 ve iPhone 14, teknoloji dünyasında en çok beklenen cihazlar arasında yer alıyor. Bu iki telefon, kullanıcılarına benzersiz özellikler sunuyor. Ancak hangisi daha iyi?

Samsung Galaxy S23, son derece şık bir tasarıma sahip ve güçlü donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Ekranı oldukça büyük ve kaliteli, kamerası da oldukça gelişmiş. Ayrıca hızlı şarj özelliği sayesinde pil ömrü oldukça uzun.

iPhone 14 ise, her zaman olduğu gibi şık tasarımıyla öne çıkıyor. Apple’ın en son teknolojilerini kullanarak ürettiği iPhone 14, daha hızlı işlemci, daha kaliteli ekran ve gelişmiş kamera özellikleri sunuyor.

Hangisi daha iyi olduğuna karar vermek kullanıcının tercihlerine bağlı. Samsung Galaxy S23, güçlü donanımı ve geniş ekranıyla medya tüketimi için ideal bir seçenekken, iPhone 14 premium tasarımı ve Apple ekosistemiyle uyumlu bir cihaz arayanlar için daha iyi olabilir.
Samsung Galaxy S23 ile iPhone 14 akıllı telefonları karşılaştırdık

Samsung Galaxy Unpacked nihayet geldi ve Samsung Galaxy S23 ile tanıştık. Serinin tüm üyelerinde kamerada geliştirmeler, hafif makyaj ve özellikle işlemci öne çıktı. Üçlü arasında en kompakt ve mütevazı seçenek Samsung Galaxy S23, üçlü kamera sistemi, daha iyi ön kamerası, devasa pili ve donanımı ile ilgi çekti.

Samsung’un AMOLED ekranları yıllardır mükemmel durumda ve bize kalırsa üreticinin onu Galaxy S23 için yükseltmesi şart değildi, ancak bu kaçınılmazdı. Şimdi yeni modelde 1.750 nit parlaklığa ulaşıldı (Galaxy S22’de aynı faktör 1.500’dü). Bu veri iPhone 14’ün 1.200’ünü bir hayli aşıyor. Ancak genel olarak her ikisi de doğrudan güneş ışığı altında mükemmel şekilde görüntüleniyor ve HDR videoyu da destekliyor.

Tasarıma gelince Galaxy’de küçük bir değişiklik var; tamamen düz bir sırt ve kamera lenslerinin etrafında 3 çıkıntılı metal halka ile karşılaştık. Ön tarafta Galaxy’de özçekim kamerası için yalnızca tek bir delik bulunurken, iPhone 14 imza çentiğine sahip.

Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 2’yi duyurduğunda büyük rakamlarla geldi — %35 daha hızlı performans, %40 daha iyi güç verimliliği. Ve Galaxy S23, hız aşırtmalı özel bir sürüm Snapdragon 8 Gen 2 ile birlikte. İPhone 14, yükseltmesi ise biraz aldatıcıydı – yepyeni A16 Bionic’i almak yerine, ekstra GPU çekirdeği eklenmiş 2021 Apple A15 Bionic’i sundu.

S23, Galaxy S22’nin kamera modülünde pek bir değişiklik yapmadı. Arkasında aynı kamera kombinasyonuna sahibiz — 50 MP ana, 12 MP ultra geniş, 10 MP telefoto. Neyse ki ön tarafta 12 MP’lik yüksel

Hangisini Daha İyi? Samsung Galaxy S23 – iPhone 14 Karşılaştırması konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Hangisini Daha İyi? Samsung Galaxy S23 – iPhone 14 Karşılaştırması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar sosyal medya faydaları too many requests ne demek rakı fiyatları Bilgi Doktoru